Wpis z mikrobloga

Czy taki trening siłowy, bez sprzętu pod kątem budowania mieśni, jest w maire ok?
Kolejność jest ułozona tak, zebym był w stanie wykonac kazde ćwiczenie, bez wiekszego zmęcenia po poprzednim, czyli np. nie dalbym rady zrobić podciagania podchwytem zaraz po podciaganiu nachwytem, dlatego w drugiej kolejnosci sa pompki w stniu na rękach itd.

#kalistenika #streetworkout #silownia #mirkokoksy #trening #niebieskiepaski

1. 3 serie podciągnięć nachwytem na drążku, / 3-4 powtórzenia


2. 3 serie pompek w staniu na rękach w niepelnym zakresie ruchu, z nogami opartymi o ściane / 5 powtórzeń


3. 2 serie podciągnięć podchwytem na drążku / 3-4 powtórzenia


4. 3 serie zwykłych pompek, z ciężarkiem 2,5kg w plecaku (i stopniowe dokladanie) / 10-11 powtorzeń


5. 2 serie pompek z nogami na krześle, / 9-11 powtórzeń


6. 3 serie przysiadów / około 14 powtórzeń


7. 2 serie wchodzenie jedną nogą na krzesło, z jakimś niewielkim cieżarkiem w jednej ręce / około 12 powtórzeń


7. wspięcia na palcach, na schodzie (na łydki) / 3 serie po 12 powtórzeń


Przerwy miedzy seriami, to 2-3 minuty. Zastanawiam sie tez czy nie lepiej byloby rozłozyc ten trening na kazdy dzien, zeby kazda sesja trwała krócej.

Mam tez jedną hantle, wiec ewentualnie moglbym dolozyc ćwiczenie na biceps z w chwycie mlotkowym. Ale wydaje mi sie ze nie ma to sensu, po podciagnieciach

Dodam że waże jakieś 83kg, przy wzroście 185. Jestem typem ektomorfika i wkurzają mnie chudziutkie przedramiona pod nadgarstkami
  • 6