Wpis z mikrobloga

@pastibox: przecież to będzie jak z widełkami przy ogłoszeniach o pracę: 3-30k.

Będzie na stronie wyższa cena z dopiskiem "możliwa negocjacja" i rabat w dół 20%. Zresztą teraz już tak jest, że dostaje się standardowy rabat za darmo wejście do biura sprzedaży.

Ale idea fajna. Można będzie chociaż orientacyjnie zobaczyć ceny.

Inne sprawa, że teraz też można rozesłać spam. Ale i sam dostaniesz zwrotny spam xD
@affairz: W przypadku mieszkań powinna być data publikacji pierwszego ogłoszenia i 24msc wstecz - 12msc to może być mało.

@everybodykombinerki: jeżeli napiszą na stronie za 300k to nie możesz po przyjściu usłyszećże 400k jednak chcemy za to mieszkanie - to jest oferta handlowa coś jak cenówka w sklepie. I jak dają rabaty to bedzie działało na ich niekorzysć.

A tak ogólnie to da się dosyć dużo poszukać informacji o cenach
@everybodykombinerki: co? XD Masz podpisana Umowę Deweloperska przed notariuszem z określona ceną i datą oddania. Jak Deweloper chce wyższa cenę to klient może to po prostu olać, a jak nie odda w terminie to jeszcze odszkodowanie zapłaci. Dla sądów są to bardzo proste sprawy.
@fra234: Nie, to jest klauzula abuzywna. Jak się zdarza to tylko u patodeweloperow i patonotariuszy. Żaden sensowny deweloper nie ma takich zapisów. Kary za odstąpienie są często w Umowach Rezerwacyjnych, ale to zupełnie co innego.