Aktywne Wpisy

Xeer77 +145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
https://lab.kbin.pub/ - wersja eksperymentalna
- przygotowanie widoków dla urządzeń mobilnych (RWD)
- przygotowanie Weblate do zarządzania tłumaczeniami
https://karab.in - główna instancja
https://kbin.pub - strona projektu
https://nlnet.nl/project/Kbin/
#programowanie #wykop #ciekawostki #webdev #frontend #strimi #internet #mastodon #fediverse
źródło: 566d44606fee3c8f47353d4555c3ee14f4fe9739244c6c6b664cdec5d0be5be1
Pobierzhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Fediwersum
https://oko.press/witajcie-w-wolnym-swiecie-fediverse
W sumie Facebook też był nie najgorszy, dopóki niedawno nie zrobili blokady rozwijania komentarzy, zamiast tego pojawia się popup z komentarzami - koszmar.
@GoracyDelfin: Nie. Np. aktualny (nie licząc tych popupów) Facebook jest super, przyjemny i lubię go. Znacznie bardziej niż poprzedni. Reddit aktualny lepszy niż poprzedni, ale nadal daleko do starego wykopu.
Ja wykop chwaliłem jak jeszcze nie było
Teraz wykop tylko ze stylem to ma.