Wpis z mikrobloga

Ja zapaliłem tylko znicz na grobie mamy. Zmarła nieco ponad tydzień temu, 27.02 - w dniu moich urodzin. Do teraz to do mnie nie dociera, mam wrażenie że gdzieś wyjechała, niedługo wróci i będzie jak dawniej. Niestety tak się nie stanie, rak skur... wygrał. Powoli próbuję się ogarnąć, krok po kroku. Jeśli mogę Wam coś poradzić - wysyłajcie mirki swoje mamy na badania, z rakiem serio nie ma żartów.


#dzienkobiet ##!$%@?
  • 100
@Minieri: Przykro miras. Trzymaj się. Chociaż to za szybko mam wrażenie nie minie. Z tym skur*** rakiem nie ma żartów. Jutro będzie miesiąc jak moja babcia zmarła na raka. Dzień przed swoimi urodzinami.
@Minieri bardzo mi przykro, od początku śledziłem Twoje wpisy opisujące zdrowie Twojej mamy i nie sądziłem, że jest tak źle. Jako kibic Interu, życzę Ci wielu zwycięstw Juve, które może choć na chwilę pomoga zapomnieć o takiej stracie.
wysyłajcie mirki swoje mamy na badania


@Minieri: Napiszę, że teraz jest w lepszym miejscu i nie cierpi, czas leczy rany. Nam się udało, bo w porę ogarnęliśmy. Wczoraj rutynowa kontrola pół roku po operacji i wszystko ok, a ja nawet nie miałem gdzie zaparkować pod tym szpitalem więc szkoda słów ile ludzi choruje. Dzisiaj dostała ulubione czekoladki i życzenia na dzień kobiet.
@Minieri: Ciotka zmarła w grudniu, już od jakiegoś czasu się przygotowywałem a nawet nie było pewne, że ma raka choć widziałem że wymiotywała od 2021 i nie szła z tym do lekarza, u mnie ten problem był że z nią mieszkałem i piwniczyłem bez pracy, gdybym w porę się nie ogarnął to by było krucho. Ojciec zmarł 15 lat temu i tylko parę razy byłem na grobie, jakoś tak nie widzę
@Minieri miałem takie same wrażenie po śmierci mamy, że wyjechała do pracy za granicę, do dzisiaj tak mam, po kilku latach. Też rak. Trzymaj się, z doświadczenia powiem, że później będzie łatwiej.
@Minieri: współczuję Ci bardzo.. mama mojej żony zmarła na raka pół roku temu. Wiem jakie to piekło i naprawdę nikt na coś takiego nie zasługuję.. Trzymaj się mocno. Teraz trudno w to uwierzyć ale z czasem będzie lepiej..
@Minieri: miesiąc temu zmarł mój Tata, nagle. Wiem co czujesz, wiem że jest pustka, wiem że nie można się z tym łatwo pogodzić bo brak takiej osoby to inna rzeczywistość. Twojej Mamy i mojego Taty już nie ma, ale jesteśmy my i musimy stawić temu czoło i żyć najlepiej jak potrafimy. Ściskam Cię i trzymaj się!