Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rejdek1989: @11262 Nie chodzi o to, że to jest jakiś straszny kołchoz, ale cała ta otoczka, wstawanie rano, poniedziałek. 8 godzin i cały tydzień w perspektywie. Tydzień w tydzień to samo i oczywiście spiny też tam są, więc kwasu trochę.

Mam tego dość. Mam niby w cholerę jeszcze urlopu, zaległy z zeszłego roku, ale wiem, że to jest złudne. Wybiorę go. Będzie ulga chwilowa, ale to zludne, bo urlop doi się
Ja też byłem w tym miejscu co Ty ale zacząłem robić kursy z programowania i teraz robię to co lubię za lepszą kasę


@mial85: a może on jest programistą już? to jak ma zmienić na lepsze? jak dla wypalonego biurokraty odmianą będzie np. praca fizyczna. tylko niech potem kredyty spłaca jak pójdzie do fizycznej roboty.
gratuluję Ci zmiany i satysfakcji z tej zmiany! trzeba w Polsce jak największej ilości osób zadowolonych
@Ynfluencer: miałem podobnie i problem w dużym stopniu rozwiązał nienormowany czas pracy + home office. W poniedziałek wstaję o której chcę, jak mam bardzo zły dzień to pracuję kilka godzin i wcześniej kończę. Mogę odrobić innego dnia. Dodatkowo jak się zepnę i efektywnie popracuję w te inne dni, to nawet nie muszę pracować dłużej. No i kluczowe - zrobię szybciej, to szybciej skończę.