Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ynfluencer: jedz na Ukrainę zostań najemnikiem jak tak bardzo chcesz, tysiące facetów na Ukrainie by się zamieniło z Tobą i poszło chętnie na magazyn sztaplarką kręcić czy co Ty tam robisz idk
  • Odpowiedz
@mial85: Ale ja o tym wiem stary, wiem, że to głupota. Nie musisz mi tłumaczyć. Wiem, że wojna to coś dużo gorszego.

Tylko chodzi mi to, że na poziomie racjonalnym to wiem, a na poziomie emocjonalnym to wolałbym, żeby nawet atomówka spadła niż tam iść, bo rzygam już tym tak bardzo.
  • Odpowiedz
@rejdek1989: @11262 Nie chodzi o to, że to jest jakiś straszny kołchoz, ale cała ta otoczka, wstawanie rano, poniedziałek. 8 godzin i cały tydzień w perspektywie. Tydzień w tydzień to samo i oczywiście spiny też tam są, więc kwasu trochę.

Mam tego dość. Mam niby w cholerę jeszcze urlopu, zaległy z zeszłego roku, ale wiem, że to jest złudne. Wybiorę go. Będzie ulga chwilowa, ale to zludne, bo urlop doi się
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: No to zmień prace, albo zacznij sobie robić jakieś kursy coś i wtedy poszukaj czegoś lepszego może to banalne ale prawdziwe, po co się męczyć i tkwić w czymś co nie daje satysfakcji? Ja też byłem w tym miejscu co Ty ale zacząłem robić kursy z programowania i teraz robię to co lubię za lepszą kasę
  • Odpowiedz
@mial85: Nie chodzi o hajsy, tylko o wymiar etatu. W mojej branży i żadnej branży poza sprzątaniem to jest praktycznie niemożliwe totalnie, żeby dostać gdziekolwiek pracę na pół etatu. Ja wolałbym mniej zarobić, żeby tylko nie kisić się 5 dni w tygodniu po 8 h.
  • Odpowiedz
Ja też byłem w tym miejscu co Ty ale zacząłem robić kursy z programowania i teraz robię to co lubię za lepszą kasę


@mial85: a może on jest programistą już? to jak ma zmienić na lepsze? jak dla wypalonego biurokraty odmianą będzie np. praca fizyczna. tylko niech potem kredyty spłaca jak pójdzie do fizycznej roboty.
gratuluję Ci zmiany i satysfakcji z tej zmiany! trzeba w Polsce jak największej ilości osób zadowolonych
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: miałem podobnie i problem w dużym stopniu rozwiązał nienormowany czas pracy + home office. W poniedziałek wstaję o której chcę, jak mam bardzo zły dzień to pracuję kilka godzin i wcześniej kończę. Mogę odrobić innego dnia. Dodatkowo jak się zepnę i efektywnie popracuję w te inne dni, to nawet nie muszę pracować dłużej. No i kluczowe - zrobię szybciej, to szybciej skończę.
  • Odpowiedz