Wpis z mikrobloga

Ale wiesz, że jak jesteś wysoki to dalej możesz mieć zakola, brzydką mordę, nadwagę, wadę postawy,


@Jajozjadakure: Ale co ty za herezje tu głosisz. Wysocy ludzie nie mają prawa mieć żadnych skaz, nie wywracaj przegrywom świata do góry nogami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mineciarz69: Mam 185cm wzrostu, laski nigdy za mną jakoś specjalnie się nie uganiały za to bardzo wcześnie zaczęły mi się problemy z kręgosłupem. Jak za szybko wstanę z łóżka to kręci mi się w głowie. Do tego jestem szczupły całe życie wyglądam jak tyczka i mam problem z ubraniami.

Np dobre na długość spodnie są za duże w pasie, a jak są dobre w pasie to są za krótkie.

Ogólnie bycie
@Mineciarz69:
Daj spokój, mam 182+ (plus bo trochę skolioza) i już jestem na krawędzi wygody, tu łbem przywalę, tam kolanem, w kabriolecie który kocham mieszczę się na styk, w komunikacji publicznej już lekko ciasno (zwłaszcza nogi w autobusach). Dwumetrowcy mają parę plusów w postaci samej sylwetki ale reszta przesrane.
@Mineciarz69: więc wygląda to tak (201 cm here). Idziesz do sklepu kupić buty/koszule i masz problem bo albo niczego na Ciebie nie ma, albo wybór jest mocno ograniczony. Często musisz się schylać żeby o coś nie zawadzić łbem przez co łatwo sobie ogólnie wyrobić postawę trochę pochylona do przodu co nie jest fajne. Z niskimi laskami jest w łóżku niewygodnie. Laski niekoniecznie za Tobą latają gdy wyglądasz jak typ spod ciemnej
@Mineciarz69: a idz Pan w #!$%@? z tym wzrostem, 190 here. Weź #!$%@? sprobuj jakieś spodnie kupić, albo #!$%@? buty (mam 46-47), idz pan w #!$%@? z tym wzrostem. Dupy i tak nie podchodzą, bo sie wstydzą.