Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że dzisiaj dzień kobiet. Dajcie swoim żonom i dziewczynom coś fajnego w dowód wdzięczności, że męczą się z takimi przegrywami jak wy. Ja już mojej kobiecie zrobiłem dziś śniadanie do łóżka, a potem idziemy do kina.

#dzienkobiet #protip #chwalesie #zwiazki #seks #gruparatowaniapoziomu #warszawa #heheszki
teddybear69 - Pamiętajcie, że dzisiaj dzień kobiet. Dajcie swoim żonom i dziewczynom ...

źródło: temp_file.png2319722997071001828

Pobierz
  • 21
tyle zarcia naniesione. Knura na zdjeciu nie widac a chuop sie dowartosciowuje wrzucajac zdiecia na gownoportal. Jak by ta twoja "pani" sie dowiedziala to bys ten dzien kobiet juz w styczniu zaczynal celebrowac, a nie tak jak teraz kilka dni przed.(σ ͜ʖσ)
Jak ona zje to wszystko łącznie z pieczywem to będzie miała dupę wielką jak stare Austro-Węgry.


@AnonimoweLwiatko: Pomijając jad to na zdjęciu jest około 800-1000 kcal; co jest pewnie w okolicach 40-50% zapotrzebowania dziennego. Jeżeli to jest brunch to wszystko jest ok z tym śniadaniem (poza parówkami, ale co kto lubi).
@teddybear69: Będziesz 25 lat po ślubie to ci przejdą te wszystkie głupoty jak Walentynki, dzień kobiet i inne bzdurne , komercyjne święta. Na co dzień trzeba sobie nawzajem okazywać szacunek.