Wpis z mikrobloga

Tak jest, przychodzi typ do pracy na staż i mówi że mniej za 26, 27 zł za godzinę to nie będzie wstawał z łóżka XD Ja kiedyś na studiach miałem darmowy staż na którym zapierdzielałem, czy to rzeczy związane ze stażem, czy jakieś zamiatanie podłogi, bo robota była. Dopiero później to zaoowocowało w postaci zatrudnienia. Ale nie XD Teraz młodzi mają kupe kasy od rodziców, ale i tak za mniej niż takie absurdalne pieniądze nie będą pracować... Dokąd to wszystko idzie to nie wiem, ale za jakiś czas za porozmawniae z przyjacielem czy wypicie piwa będą młodzi chcieli hajsu
#bekazpodludzi #pracbaza
duszanzkapitana_dupy - Tak jest, przychodzi typ do pracy na staż i mówi że mniej za 2...

źródło: 1656634586_zltvcp_600

Pobierz
  • 91
@duszan_z_kapitana_dupy Proste, prymitywne prace istniejące od zarania dziejów polegające na kopaniu w ziemii - takie jak rolnictwo i górnictwo powinny być wykonywane wyłącznie w krajach gdzie stawki są najniższe na świecie. A kraje bogatsze powinny się skupić na działalności przynoszącej większy zysk i wyższych kwalifikacji (programowanie, inżynieria, itp) . Tak ciężko to zrozumieć że kiedyś byliśmy takim właśnie biednym krajem a teraz jesteśmy bogatszym.
@duszan_z_kapitana_dupy: I słusznie. Jak chcesz żeby świat Cię cenił to sam musisz się cenić. Szkoda czasu na prace które nie mają perspektywy rozwoju. Co innego być stażystą w IT za damski #!$%@? ale uczyć się fachu, a co innego smażyć frytki w macu. Ja olałem smażenie frytek, wolałem prace wakacyjne gdy byłem studentem. A po zdobyciu wykształcenia to już brałem gówno staże na początku żeby się zaczepić.