Wpis z mikrobloga

Przy ostatniej kłótni żona walnela do mnie tekstem: "niezależnie od tego jak bardzo będziesz dbał o naszego synka, to nigdy nie będzie Cię kochał jak mnie, bo nigdy nie będziesz matką " i po chwili "udajesz tylko dobrego męża i ojca ale ku*as jesteś I tak".

A wszystko dlatego, że miałem grypę i nie byłem jej w stanie pomóc zająć się dzieckiem...

Ech, ciężkość

#rozwod #rozstanie #malzenstwo #logikarozowychpaskow
  • 50
zastanawiam się tylko jakim cudem ona na takie rzeczy wpada? W normalnej rozmowie jest raczej tępa, a przy kłótni nagle rzuca pociskami których nie mogę przetrawić od dobrych kilku dni...


@Lambert11: Brzmi, jakby po prostu odwracała swoje zachowanie, tj. udaje dobrą żonę i matkę i nigdy nie będzie ciebie kochała tak, jak syna (to drugie to akurat standard, jeśli dziecko nie jest upośledzone albo bardzo brzydkie).
jak czytam takie rzeczy, to aż wstyd mi być przedstawicielką #rozowepaski


@UlanaGraszka: dlaczego? Przecież poznałaś jedną historyjkę, z jednej perspektywy i od razu uznałaś że wiesz jak wygląda ich związek? Pare odpowiedzi dalej uznał że jest tępa, ale nie przeszkadzało mu to ożenić się z nią i zrobić dziecko więc jak to o nim świadczy? Także granie świętego jest super, do czasu aż druga strona nie ma szansy przestawić swojego punktu
@Lambert11 ja jak wychodziłem po zakupy do sklepu bo nie miał kto zrobić to słyszałem, że specjalnie wychodzę żeby nie spędzać czasu z dzieckiem. i relacja się zakończyła a dziecko widzę parę razy w tyg i cieszy się kiedy po niego przychodzę :) polecam ten styl zycia