Wpis z mikrobloga

Przy ostatniej kłótni żona walnela do mnie tekstem: "niezależnie od tego jak bardzo będziesz dbał o naszego synka, to nigdy nie będzie Cię kochał jak mnie, bo nigdy nie będziesz matką " i po chwili "udajesz tylko dobrego męża i ojca ale ku*as jesteś I tak".

A wszystko dlatego, że miałem grypę i nie byłem jej w stanie pomóc zająć się dzieckiem...

Ech, ciężkość

#rozwod #rozstanie #malzenstwo #logikarozowychpaskow
  • 50
"niezależnie od tego jak bardzo będziesz dbał o naszego synka, to nigdy nie będzie Cię kochał jak mnie, bo nigdy nie będziesz matką "

@ImYourPastClaire niezależnie kto w tym związku bardziej zawinił, wciąganie we własne kłótnie niewinnego, bezbronnego dziecka jest karygodne.
A jako samotna matka mogę Ci powiedzieć, że ludzie przez lata potrafią ukrywać swoje najgorsze szambo, które zaczyna się wylewać dopiero, gdy ich zdaniem "uwiążą" do siebie drugą osobę.
@Lambert11: I zamierzasz tak gnić w tym związku następne kilkadziesiąt lat "bo dziecko"? Chłopie, czy ty jesteś normalny. Nikomu twoje męczeństwo nie pomoże, bo najpierw zniszczysz życie sobie, a potem przepiszesz fatalne wzorce na dzieciaka, który zgodnie z twoją filozofią, przyjmie znoszenie upokorzenia za cnotę.