Wpis z mikrobloga

Pytanie bez beki i na serio do dorosłych (>25 lat) - jak wy jesteście w stanie żyć zarabiając mniej niż 10k miesięcznie w PL?
Nie chcę nikogo trigerować, pytam serio. Wszystko jest teraz w #!$%@? drogie - ja mam miesięcznie STAŁYCH wydatków 9,5k i choćby skały srały tyle minimum muszę wybulić co miesiąc. A ja żyję w sumie dosyć skromnie i nie uważam się za bogacza.

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #blackpill #niebieskiepaski #ruzowepaski #tinder #pracabaza #pracazdalna #programista15k
  • 69
1000zł jedzenie dla 3 osób? Co wy jecie?


@Gerax9: To u mnie nastąpił duży przeskok ponad pół roku temu, bo przyjęliśmy dwójkę dzieci w rodzinę zastępczą. No i to plus inflacja spowodwało że wydatki na zakupy żywnościowe wzrosły z jakichś 800 zł na koło 2k. A żonę mam oszczędną i kupującą na promocjach coś co akurat lubimy lub może dłużej poleżec nim zostanie zjedzone lub można to zamrozić. Gotujemy głównie w
A ja żyję w sumie dosyć skromnie


No a wyjścia ze znajomymi, fizjo, wszystkie opłaty związane z furą, jakieś ciuchy, domówki? Piszesz tak jakbyś chodził w dziurawych cottonwordach, a minimum życiowe dla Ciebie to kawalerka, mieć co żreć i czym dojechać do kołchozu.

Przecież to życie robaka


@TypicalPolack: XD nie pozdrawiam debili którzy łykają takie obvious bajty XD