Aktywne Wpisy

annlupin +21
misiek po czwartej nad ranem
źródło: 1000002146
Pobierz
Tak bez żartów to zabrakło mi jakiegoś p-----------a na koniec. Taki średni pokaz, ale na kilka gier czekam.
#kiszak
#kiszak
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000002146
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
https://lab.kbin.pub/ - wersja eksperymentalna (desktop only)
- strona tagów
- strona domeny
- dropdowny w menu i sekcji filtrów
- podpięte filtry treści
- strony profilu użytkownika
następnie:
- wątkowanie komentarzy
- widok ustawień użytkownika
https://karab.in - główna instancja
https://kbin.pub - strona projektu
#programowanie #socialmedia #wykop #ciekawostki #webdev #opensource
źródło: kbinf
Pobierzźródło: 2023-03-01_13-10
PobierzDlaczego używasz niebieskiegoalawykop. dx
Jak ktoś się nie zgadza, to może ma na myśli jakieś szczegóły.
Nie bez powodu wykop stworzył taką społeczność.
Warto się wzorować na starym wykopie.
A ja chwaliłem zanim padło, można poszukać mojego komentarza.
Stary wykop to miejsce gdzie najprzyjemniej się spędza czas i pisze itd.
Teraz jest już mniej przyjemnie, tak niekomfortowo. Stary wykop był przyjemny.
Porównać do twittera, czy fb, czy fediverse, czy reddit, czy nie wiem czego jeszcze.
https://outer-outer.space/visual-history-of-delicious-bookmarks/