Wpis z mikrobloga

Dodałem do mojego archiwum ezo dodatkowe materiały w postaci całego skompresowanego archiwum KIPPIN zawierające książki o tematyce świadomego śnienia, podróży astralnych, medytacji, czakr etc
https://mega.nz/folder/jmp02CwL#rDMFuFpYl6TkK0dlx-ptEA

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka #oobe #medytacja #ezoteryka #paranormalne
billuscher - Dodałem do mojego archiwum ezo dodatkowe materiały w postaci całego skom...

źródło: Tibetan+Deity

Pobierz
  • 9
@Ommadawn: OOBE to nie to samo co LD, świadomy sen się dzieje w mózgu w fazie REM i fakt, istnieją pewne ryzyka i przeciwskazania ale dotyczą głównie kwestii ciągłego LDkowania (omnilucidity) i technik. które zaburzają rytm snu (oparte na przerywaniu snu)
@billuscher: Mi chodziło konkretnie o OOBE, kiedyś wchodziłem w OOBE metodą 4+1, ale obsrałem majty ze strachu bo wskoczyła mi wizualizacja że leżałem sparaliżowany na torach i nadjeżdżał pociąg i towarzyszył temu taki przeraźliwy pisk i wycie, że jak udało mi się z tego wybudzić to mnie uszy bolały, nie wiem z czego to wynika, ale tego poranka już mogłem zasnąć, bo co zasypiałem to od razu wjeżdżały hipnagogie i paraliż
@Ommadawn: 4+1 to inna nazwa na WBTB połączone z WILDem, w takim stanie może się pojawić paraliż i może być przerażający ale nie ma się co bać ;) Sam pamiętam swój paraliż, słyszałem jakieś demoniczne śmiechy to tylko się uśmiechnąłem i wróciłem do spania. Ogólnie jak się wie można przekształcić paraliż w LD ale trzeba się skoncentrować by nie zasnąć bez świadomości, dlatego się tego nie poleca początkującym tej techniki bo
@billuscher: Ja bardzo często mam paraliże, nawet 2x na tydzień potrafię mieć, zazwyczaj towarzyszą temu uczucia wirowania całego ciała no i pełna świadomość. Wiem, że mogę to przetrzymać na świadomce i skupić się na zaśnięciu, ale mam zbyt słaby mental, ja mam serio chore wizje o podłożu religijnym czasem o których wolę nie mówić i boję się że mi się takie wizje załadują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ommadawn: Najlepiej zamknąć oczy i znów odpłynąć w sen, ew HITem to mogą te wizje potem zniknąć jak będziesz świadomy :) No porąbane ale dla mnie to raczej nie będzie zaskoczenie przeżyłem już cięższe rzeczy ale tu wolę o tym nie pisać xD