Wpis z mikrobloga

mentzen mówi otwarcie że nic nie da i będzie mniej zabierał zobaczymy ile zbierze glosow


@GuliVerGut: niewiele, bo jeśli ktoś ma jeszcze jakieś szare komórki, to nie będzie głosował na katotalibów i szurów. Pod tym względem nawet PiS jest lepszy, bo złodzieje i chamy zawsze będą lepsi od fanatyków i psychopatów. To musiałyby inne twarze takie hasła głosić, żeby to miało sens.
Lewica czasami powie coś z sensem:
"Naiwne pompowanie miliardów w obecny system upasie tylko banki i podniesie ceny mieszkań. Kto tego nie rozumie, zmarnuje pieniądze" - napisał w poniedziałek na Twitterze współprzewodniczący partii Razem Adrian Zandberg.

@herbatananoc: Tu w artykułach:
https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/a-zandberg-pompowanie-miliardow-w-obecny-system-upasie-banki-i-podniesie-ceny-mieszkan,682529.html

https://www.rp.pl/polityka/art38033261-lewica-razem-krytykuje-propozycje-tuska-transfer-publicznych-pieniedzy-do-bankow
My jesteśmy na etapie tworzenia drugiej Białorusi. Ja oczekuję od następców PiS, żeby naprawili sądownictwo i naprawili funkcjonowanie najwazniejszych instytucji w kraju. Potem możemy się zająć tym jaki kierunek powinniśmy obrać jako kraj.


@Murasame: Nie masz świadomości w jakim kraju żyjesz, prawda? xD Większość polaków to gołodupcy i to tacy poważni gołodupcy, którzy wegetują od pierwszego do pierwszego, bez żadnych oszczędności. Sprzedaliby kraj za dodatkową stówę miesięcznie.
@stanleymorison: Właśnie dlatego popieram takie zagrywki ze strony Tuska, bo wiem w jakim kraju żyję. Nawet gdyby pojawił się ktoś kto faktycznie miałby dobre chęci i tak musiałby obiecać socjal.

A ja od PO chce tylko stabilności i powrotu do demokratycznych standardów, nie oczekuję jakichś super reform, które uczynią z nas następną Japonię, nie lubię czekać na idealnego zbawcę jak połowa wykopu.
@Murasame: Aha. Czyli populizm Donalda jest super bo nasz a populizm kurdupla z żoliborza jest zły ? xD

I potem się dziwicie czemu PO nie przebije 30 % bo Donaldowi pomyliły się elektoraty o które ma walczyć xD

O elektorat lewicy się nie walczy, jej elektorat się marginalizuje żeby lewaki nie weszły w koalicję z pisuarem i to powinien być cel Tuska
@Murasame: PO tak przegrało ostatnie wybory. Jak oni tuż przed wyborami zaczęli wprowadzać opłaty dla kogoś kto studiuję drugi kierunek. Skończyło się na tym że nikt z moich znajomych wtedy na PO nie zagłosował bo tak byliby w dupie z taką reformą.
@Murasame: Ja doskonale rozumiem. Chęć wybielenia Tuska i sugerowanie że tylko musi się skupić na najważniejszych demokratycznych standardach.
Pomijając fakt, że PISiory nas wpuściły w spiralę zadłużenia i dodruku pieniądza, złodziejstwem w spółkach, posadach i ministerstwach, którą trzeba odkręcić mocnym zaciskaniem pasa i cięciem wydatków rządowych.

Jeżeli Tusk miałby wrócić do władzy to ja od niego realnie oczekuję wzięcia PISiorów za ryj i powsadzanie ich do więzień, zaciskanie pasa i odkręcanie