Wpis z mikrobloga

@ozjasz4-9: a ja przypominam że wykopki spuszczały się do wpisu z Tuskiem gdzie ten stał na dworcu. Wpis zebrał kilka tysięcy plusów a najbardziej zachwycał ich fakt że Kaczyński niczego by takiego nie zrobił bo się boi wyjść do ludzi
On nigdy nie spełniał obietnic wyborczych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

PO jak zwykle nie spełni obietnic wyborczych ; )


@Majkel2008: @thewickerman88: panowie rozumiem po obowiązkowej służbie wojskowej? Stadionów na Euro i autostrad nie ma? To, że po 2 latach PiSowskiej ruiny byliśmy prężnie rozwijającym się krajem to dla niektórych za mało, bo dali sobie wmówić kłamstwa o "grabieży OFE" i "nic nie robieniu". Kolejny dowód, że
Czyli Tusk to taki sam populista jak pisiory. Nie widzę roznicy.


@Ana77: pisiory to przestępcy z zapędami do autorytaryzmu, więc o ile te jego dzisiejsze spotkanie to jakiś żart, jeśli chodzi o zaproponowanie jakiejkolwiek wizji i źle świadczy o opozycji, to przynajmniej nie jest zagrożeniem dla integralności państwa.
@AtoMan: to są prześmiewcze komentarze ludzi którzy pamiętają poprzednią władzę PO i rozumieją dlaczego obecnie jesteśmy utopieni po uszy w pisowskim gównie. Zapomniałeś jak bardzo ludzie mieli ich dość że poleźli i wybrali pis? Teraz znów sytuacja się powtarza i poszukiwania mniejszego zła w obliczu gównianych rządów pisu prowadzą wyborców do jedynej silnej opozycji. Sam pewnie na nich zagłosuję, #!$%@? zagłosowałbym na kogokolwiek kto zabierze pisowskie mordy od koryta. Ale nie
@wafel93: @GuliVerGut @Ana77 @finalsolution77 @look997

My jesteśmy na etapie tworzenia drugiej Białorusi. Ja oczekuję od następców PiS, żeby naprawili sądownictwo i naprawili funkcjonowanie najwazniejszych instytucji w kraju. Potem możemy się zająć tym jaki kierunek powinniśmy obrać jako kraj.
Bardzo bym chciał, żeby jedyne co można było zarzucić kaczystom to rozdawanie kasy, bardzo bardzo bym tego chciał.

Jeśli dajecie sobie wmówić, że najważniejsze jest teraz to czy zlikwiduje sie 500+ czy nie,
I bardzo dobrze, nie wiem skąd to zdziwienie. Polacy to naród socjalistyczny, nie da się wygrać wyborów nie obiecując jakiejś kasy albo socjalu.


@Murasame: całe centrum jest do zagospodarowania. Ludzi, którzy chcą, żeby państwo się po prostu od nich #!$%@?ło i pozwoliło bogacić. Jakby PO wystartowało z programem z 2007 roku, to by miało większe poparcie niż obecnie. Zamiast zawalczyć o zawiedziony elektorat z 2007, to ci się będą bawić w
@dafto: Tak jak wspomniałem wyżej, jeśli dajemy sobie wmówić, ze najważniejsze jest teraz to czy będzie 500+ czy nie będzie, to gramy tak jak zagra nam PiS a wydaje nam się, że robimy im na złość.