Wpis z mikrobloga

@MePix: Powinna skłamać, że ma zapchany kibel i niech gościu idzie za garaż. Co to znaczy że chce mu się teraz do kibla. Mógł stanąć po drodze na byle jakiej stacji zamiast iść z potrzebą do klienta. Nie chodzi o to czy baba, dziecko czy 2-metrowy chad. Takie coś to brak profesjonalizmu. Człowiek ma prawo do prywatności we własnym domu, a nie żeby mu tam obcy ludzie srali.
@MePix: Ola Gersz i wszystko jasne. Mniej atrakcyjna kobieta od średniej, która przez to próbuje w ten sposób wyładować swoją frustrację. To po prostu taki odpowiednik żeńskiego incela - nie ma dostępu do najlepszych gości, więc pozostało jej pisać takie wysrywy.
@T0pi5: co ty pieprzysz? Ja nie mam problemu ogarnąć kobietę wyższą i ważąca np 10kg więcej to jest biologia- nie wiem czy miałeś kiedyś styczność z kobietami na żywo

Co mają nocne bójki/pobicia do tego, że kobieta ma obawy przed wypuszczeniem obcego faceta do domu. Podpowiedź: nic

Jeśli ktoś się czego to nie żadne wasze #!$%@? tego nie zmieni i ma prawo czegoś nie robić albo robić w związku z tym.
@Kambiodolor2137: ? Xddd
Wez sie naucz podstaw czytania ze zrozumieniem.
Czy ja gdzies pisalem o sytuacji mezczyzna vs kobieta? XD
I sam pisalem, ze bym ciapaka nie wpuscil, tyle ze takie artykuly sa bezcelowe i szkodliwe.