Wpis z mikrobloga

Ale wy macie w tej rasiji #!$%@?. Prezydent najpotężniejszego kraju na świecie przyjeżdża jak do siebie do kraju, którego od roku nie możecie zająć.
Czy do was w ogóle dociera, co by było gdyby oni was zaatakowali? Nawet was największy sojusznik Nikaragua by was nie obronił.
Wielka imperialna rosja upadła 20 lutego. Ta data będzie w każdym podręczniku do historii.
#wojna #ukraina #rosja
  • 12
@setmauz: ktoś mi ostatnio na poważnie napisał że europa zaraz upadnie, będziemy żreć robaki (oczywiście!), a potęgą będzie rosja i ameryka południowa.

Uznałem że nie warto mu już tłumaczyć co tradycyjnie jedzą w Ameryce Południowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@setmauz Bo jest zatruta różnymi gówno ideologiami, szczególnie takimi pro ekologicznymi typu "atom zły". Całe to szaleństwo powoduje, że kontynent, który niegdyś zdominował cały świat i był ostoją cywilizacji, z roku na rok coraz bardziej traci na znaczeniu. Także można śmiało powiedzieć, że Europa gówno by zrobiła w starciu z Rosją, bo zachód przez ostatnie lata wolał zajmować się klękaniem do murzynów i seksualizacją szkolnictwa niż zbrojeniem się na tego kolosa na
Także można śmiało powiedzieć, że Europa gówno by zrobiła w starciu z Rosją


@ToiletShark: sama Wielka Brytania zakończyłaby mit drugiej armii świata w kilka godzin, o czym ty w ogóle #!$%@? xD
@assninja: @ToiletShark: wiem, że to już zamknięty wątek i nikt tego już nie zobaczy ale róznica między wielką rasiją a USA jest taka, że w rosji jak chcesz mieć wojaków to ich porywasz z ulicy albo udajesz spis powszechny, żeby wpuścili cię do domu, albo mówisz żonie, że za zabitego męża dostanie Ładę. W USA jak chcesz miec wojaków to musisz ich zachęcić, a im bardziej rozwinięte społeczeństwo tym więcej
@rimyi może się trochę źle wyraziłem. Tak, Wielka Brytania pokonałaby Rosję... gdyby Rosjanie doszli do wysp brytyjskich, bo nie sądzę, by koordynacja wojsk europejskich była na tyle skuteczna by zjednoczyć wojska i prowadzić skuteczną ofensywę gdzieś na peryferiach Unii Europejskiej. (Oczywiście w tej spekulacji nie uwzględniam Amerykanów i mówimy o czasach sprzed wojny na Ukrainie.)