Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

1. Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt, że w sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji androidowej Android 5.0.6, a w niej między innymi:
- dodaliśmy kropki informujące o otrzymanym powiadomienia/wiadomości;
- zoptymalizowaliśmy UX w rozmieszczeniu przycisków na mikroblogu;
- dodaliśmy przycisk zapisu obrazków;
- poprawiliśmy zaślepki, badge dla +18/NSFW;
- poprawiliśmy strefy czasowe;
- poprawiliśmy także filtrowanie na widoku tagu;
- i wiele innych mniejszych tematów.

Aplikację możecie pobrać pod adresem: ---LINK---

2. Aplikacja iOS pozostaje obecnie w fazie testów, jeśli jednak chcielibyście śledzić postępy prac nad nią, zapraszamy chętnych do udziału w testach: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g - po kliknięciu w link (na telefonie) postępujcie zgodnie z podaną instrukcją.

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i feedback, którym się dzielicie. Wracamy do kolejnych zadań, a Wam życzymy udanego weekendu (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
  • 94
@wykop a kiedy zrobicie funkcje, która skieruje nas do komentarza w, którym nas wołają, albo do miejsca we wpisie? Obecnie trzeba korzystać z wersji w przeglądarce aby to sprawdzić.

No i kiedy będzie można sprawdzać własne komentarze w aplikacji?

I punkt trzeci opcjonalny wywalenie tych kategorii z bocznego paska bo mi one potrzebne jak rybie rower ( ͡º ͜ʖ͡º)?
@wykop Dodałem długi wpis komentujący te zmiany i gdzieś zniknął, bo akurat coś było zbugowane na całym wykopie xD ale tak w skrócie:
- kropka jest słaba, bo oznacza zarówno ważne rzeczy jak wiadomości prywatne czy oznaczenia w wpisach, ale też każdy wpis w obserwowanych tagach, jeszcze trzeba ją ręcznie wyłączać poprzez kliknięcie, że wyświetlono powiadomienia
- optymalizacja UX zabrała puste pole obok przycisków, które otwierało wpis po kliknięciu i było wygodne
@wykop: Aktualizacja na Androidzie numer 500 a na Huwaweiu P8 ciągle nie da się pobrać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ja mam nadzieje że te zmiany to robią uczniowie technikum informatycznego w ramach ćwiczeń podczas lekcji w szkole bo inaczej niezły hajs w błoto wydajecie na tych "speców" xD
@wykop: (apka na androida) jest jakaś szansa na wprowadzenie zmiany odnośnie wielkości/rodzaju czcionki? Ta obecna (przynajmniej mnie) przyprawia o jakieś oczopląsy, nie wiem czy jest za mała, czy coś, ale nie mogę za długo jej czytać ( ͡º ͜ʖ͡º)
mi sie juz plakac chce jak na przegladarce w telefonie wykop przegladam


@KwasneJablko: Podpowiedz co chciałbyś zmienić, co poprawić, co sprawi, że lepiej zacznie Ci się przeglądać serwis?
Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt


@wykop: Skończcie się kompromitować tymi wpisami. To jest żałosne. Jestem co do zasady powściągliwy w emocjach. Ale po prostu cholernie boli mnie to, co stało się z tym serwisem, jak zamarł po tych wszystkich zmianach. Jeśli to nie jest działanie celowe, to zespół projektujący, tworzący i walidujący ten nowy Wykop jest najprawdziwszą bandą nieudaczników.
Podpowiedz co chciałbyś zmienić, co poprawić, co sprawi, że lepiej zacznie Ci się przeglądać serwis?


@wykop:

1. Ogarnac to lagowanie sie calej strony i dropdownlist albo wywalic dropdowny w ogole i wrocic do wczesniejszego rozwiazania. trzeba duzo razy klikac zeby przejsc do innego widolku (rozwinac dropdown, potem kkliknac) a strona laguje okrutnie wiec minimalizujemy klikniecia i wczesniejsze rozwiaznaie bylo po prostu lepsze.
2. Usunac ten plus w prawym dolnym rogu. jak