Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

1. Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt, że w sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji androidowej Android 5.0.6, a w niej między innymi:
- dodaliśmy kropki informujące o otrzymanym powiadomienia/wiadomości;
- zoptymalizowaliśmy UX w rozmieszczeniu przycisków na mikroblogu;
- dodaliśmy przycisk zapisu obrazków;
- poprawiliśmy zaślepki, badge dla +18/NSFW;
- poprawiliśmy strefy czasowe;
- poprawiliśmy także filtrowanie na widoku tagu;
- i wiele innych mniejszych tematów.

Aplikację możecie pobrać pod adresem: ---LINK---

2. Aplikacja iOS pozostaje obecnie w fazie testów, jeśli jednak chcielibyście śledzić postępy prac nad nią, zapraszamy chętnych do udziału w testach: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g - po kliknięciu w link (na telefonie) postępujcie zgodnie z podaną instrukcją.

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i feedback, którym się dzielicie. Wracamy do kolejnych zadań, a Wam życzymy udanego weekendu (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
  • 94
na tym portalu nie da się już normalnej dyskusji prowadzić, bo wszystko poukrywane pod milionem przycisków ... ale #!$%@? kropeczkę w androidzie dodali ... nosz #!$%@? mać ... będą się jarać jeszcze tym że "dodaliśmy info ile postów nie przeglądasz" ... bo im się Reddit spodobał ... oddajcie wykop, bo poziom zaangażowania ludzi w ten portal coraz bardziej spada.
@wykop: kiedy w aplikacji po wejściu na dany tag będzie możliwość dodania wpisu, bo teraz trzeba wychodzić z tagu i przechodzić na ogólny mikroblog i dopiero tam i tylko tam jest możliwość dodania wpisu? @m__b
Podpowiedz co chciałbyś zmienić, co poprawić, co sprawi, że lepiej zacznie Ci się przeglądać serwis?


@wykop: Nie wiem czego opowi brakuje najbardziej ale ja na przykład od pewnego czasu wchodziłem tutaj głównie po to by poczytać dyskusje dot. interesujących mnie znalezisk/wpisów związanych z moimi obszarami zainteresowań. Czasem zabierałem w nich również głos, czasem nie, ale wiele czytałem. Obecnie się odechciewa. Widać komentarz + dwie losowe (tj. "najlepsze") wypowiedzi z dyskusji (wcześniej
@wykop Dobra przystąpiłem do Beta testów na iOS. Kliknięcie w ikonę wiadomości wysypuje aplikację. Przeglądanie czegokolwiek graniczy z cudem. Szczerze wstydziłbym się czegoś takiego oddać nawet na Beta testy. Chciałem to z aplikacji wrzucić zrzut ekranu aby pokazać jak się rozsypuje posta na mikroblogu ale takiej opcji oczywiście nie ma
@wykop: a jakaś opcja na ludzkie otwieranie powiązanych linków w domyślnych aplikacjach? 80% powiązanych nie otwiera się w ogóle lub w bliżej nie zrozumiałeś rozdzielczości/przybliżeniu
@wykop a co z linkami z mikro? będzie dodany guzik otwórz w przeglądarce, lub skopiuj link, udostępnij czy coś? jak jest np link z Twittera na to nie mam opcji go otworzyć w apce Twittera. Linka ze streamable też nie mam jak udostępnić