Wpis z mikrobloga

Squat 335kg RAWfffff. Mój poprzedni PR to było jakoś 315kg :) Więc duży przeskok. A był nawet zapas dzisiaj.

Jedynym problemem było to że na dole zaczęło mną bująć, czułem jakby sztanga poruszała się przód/tył cały czas. Pierwszy raz miałem taki przypadek. Na duży plus sztywność pleców, mocniejszy upper back i prawidłowa inicjacja fazy koncentrycznej właśnie górą pleców dzięki czemu koncentryka mega fajnie poszła i ruch był coraz szybszy do końca.

Bardzo dobry to był trening i duży kop do #motywacja . Bo ostatnio szczególnie mi jej brakowało. Po prostu milion innych spraw na głowie, nieregularne treningi, brak "celu", takie chwilowe zawieszenie, bo jednak inne rzeczy są na tą chwilę priorytetowe.

A tutaj wszedł fajny rekord, fajnie się nakręciłem przed, poczułem tą adrenalinę i to co najbardziej właśnie uwielbiam w tym dźwiganiu, czyli #!$%@? takie ciężarka którego się jeszcze nigdy nie #!$%@?ło, i nie było pewności czy to się uda czy też nie.

Kursu nie zmieniam, pomimo że wiele rzeczy się opóźniło, wiele rzeczy się przedłuża, to plany są niezmienne. Jak tylko ogarnę co mam, przestaje być naturalem, wchodze na bombę zamykam się na siłowni i naprawdę skupiam się na poważnie na treningu.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Squat 335kg RAWfffff. Mój poprzedni PR to było jakoś 315kg :) Więc duży...
  • 18
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: nie chce się jakoś bardzo czepiać ale czy na pewno tu była dobra głębokość? Z tej perspektywy to wyglądało na cos pomiędzy 1/2 a 3/4, moze czas na nagrywanie od boku? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wtedy fani byliby zadowoleni, a hejterzy ucichli widząc jak 335kg na sztandze schodzi elegancko biodrem poniżej
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: jakieś tipy na wstawanie z boksa? Nie widzę możliwości trzymania kolan nieruchomo jeżeli siedząc mam cofnięty piszczel. Próba wstania samym tyłkiem kończy się tym, że mam poczucie jakbym się miał #!$%@? do tylu i to nawet bez ciężaru.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tenonymous: Najlepszy tip to wyższy box po prostu :) To znacząco wszystko ułatwia, i opanujesz jedną wysokość następnie obniżasz wysokość boxa o 3-5cm i robisz aż to opanujesz i tak aż dojdziesz do głębokości na zaliczenie.
  • Odpowiedz