Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: nie na wakacje tylko do swoich domów i mieszkań ZA GRANICĄ. xD Te loty to jeszcze w innym artykule było napisane że do 1500km. XD żebym przypadkiem poza #!$%@?ę Jewropejską nie wyleciał. Nie jeżdżę na wakacje tylko podróżuję. Nie będę swojego stylu życia zmieniał. Poza tym 16kg mięsa to ja zjem w 2 miesiące jak nie mniej. A te 8 sztuk ubrań? Gacie też się liczą czy mam w podartych
mięsa i mleka nie trzeba i nie należy (że względów zdrowotnych) jeść codziennie.


@killzone: Jest to nieprawda. To węglowodanów nie należy jeść codziennie, zwłaszcza cukru, który jest odpowiedzialny za epidemię otyłości. Nie ulegaj kłamliwej wege-propagandzie. Mięso i nabiał ma wiele cennych witamin i minerałów i jest to pełnowartościowe pożywienie do którego jedzenia człowiek przystosował się przez tysiące lat przed erą rolnictwa, kiedy w zimie nie mógł liczyć na nic innego. Dlatego
luzik mordo, to tylko teorie spiskowe szurów.


@Krupier: xDDD jakich szurów? Już jakiś czas temu na wykopie był link do dokumentu gdzie są te założenia wymienione.
Dla różnych rzeczy są tam wymienione aktualne wartości, jaki jest plan realny do redukcji a jaki w wariancie "optymistycznym".
Odpal se c40.org i poszukaj