Wpis z mikrobloga

Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakochać się w… nazwa.pl i Zakopanem! Mamy dla Was Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Zakopanem. Napiszcie dlaczego lubicie Walentynki, a my wybierzemy najciekawszy komentarz i nagrodzimy zwycięzcę wspomnianym Voucherem.

W naszej zabawie wygrywają wszyscy uczestnicy! Zaplusuj ten wpis, a otrzymasz Voucher na usługę Cloud Backup 25 GB, która umożliwi Ci archiwizowanie Twoich najcenniejszych wspomnień w chmurze nazwa.pl.

Zabawa trwa do północy w Walentynki. Zwycięzcę Vouchera na weekendowy pobyt w Zakopanem ogłosimy dzień później. Wtedy również rozdamy Vouchery na Cloud Backup.

#rozdajo #walentynki #weekend #zakopane #voucher #zadarmo #cloud #backup #hosting #serwer #chmura #it #programowanie #bezpieczenstwo #wordpress #prestashop #webdev #vps #nazwapl #wygrana #konkurs #zabawa #komputer #zdjecia #technologia #internet
nazwapl - Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakoc...

źródło: Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

Pobierz
  • 70
Lubię walentynki bo to rocznica posadzenia przeze mnie mojego pierwszego awokado - Włodzimierza, dla przyjaciół Włodka. Fajnie rośnie roślinka, cieszy oko i jest praktycznie bez obsługowa.
@nazwapl: lubię walentynki bo to jedyny dzień w roku, kiedy nie kłócę się z moim chłopem ( ͡º ͜ʖ͡º) a na serio, ten dzień jest trochę inny od reszty, i chociaż wiadomo, że miłość okazuje się (a przynajmniej powinno!) codziennie, to w Walentynki można zrobić to jeszcze bardziej, mocniej. Skoro jest Międzynarodowy Dzień Pizzy, Dzień Chłopaka, Kobiet, a nawet Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dlaczego nie
@nazwapl: Ja lubię walentynki, bo wtedy kochanka myśli, że spędzam je z żoną.
Żona myśli, że jestem z kochanką.
A ja sobie mirkuję w spokoju w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nazwapl: Walentynki lubię, bo przypominają nam o tym co najważniejsze, czyli o miłości. Osobiście zawsze miałem spory sentyment do tego święta nawet będąc często w tym czasie singlem, bo przecież zawsze mamy kogoś, choćby rodzine, bliskich, których również kochamy. Myślę, że tego dnia warto też uświadomić sobie, że tych Walentynek w swoim sercu nie powinnismy przeżywać wyłącznie raz w roku, bo to zdecydowanie zbyt rzadko :)
To po prostu pozytywne i
Lubie walentynki bo to dzień w ktorym moja dziewczyna nie bedzie mowiła ze ja głowa boli, #!$%@? 300 zł na kolacje pozniej prezent nastepnie film. I gdy juz bedzie podpita to bede mogł w koncu pouzywac. Najlepszy dzien w roku. Tylko ze prostytuka taniej by wyszła.
na pierwsze walentynki kupiłem kiełbasę, musztardę saperską i jedliśmy z dziewczyną oglądając film na vhs - to był chyba terminator. już ze sobą nie jesteśmy
hasta la vista
@nazwapl:
Walentynki lubię z bardzo prostego powodu - podczas każdych w ostatnich latach kultywuje tradycję, jaką zapoczątkowałem z obecną partnerką podczas pierwszych wspólnych walentynek. KOLACJA W MCDONALD’S – na co dzień mam zakaz, bo wiadomo – niezdrowo, bebzon po trzydziestce też szybko rośnie, ale jak tu nie pójść w taki dzień, nie podtrzymać tak wspaniałej tradycji i przywołać piękne wspomnienia! Oczywiście jak już tam jesteśmy, to staram się to robić jak
@nazwapl: Lubię ten dzień ponieważ miłość jest dla mnie najczystszym uczuciem, które pokazuje ludzką naturę.
Uwielbiam patrzeć na zakochanych, bo gdzieś w serduszku wierzę, że też uda mi się kochać do końca życia tę jedną osobę, z wzajemnością. Aktualnie 10 lutego stuknęła nam 4 rocznica :)

Walentynki to fajny dzień, bo łatwo zagubić te uczucia w trakcie codziennej rutyny. Ciężko znaleźć w natłoku obowiązków, ten jeden konkretny dzień w którym można
@nazwapl w tym dniu najbardziej urzekają mnie kolejki w kwiaciarniach. Cały przekrój społeczny samców RP stoi w kolejce po kwiat dla swojej Wybranki. Faceci w garniturach, dresach, rurkach, tacy z zakolami i z idealną linią włosów, wszyscy łącznie z takim wykopkiem jak ja stoimy xD