Wpis z mikrobloga

Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakochać się w… nazwa.pl i Zakopanem! Mamy dla Was Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Zakopanem. Napiszcie dlaczego lubicie Walentynki, a my wybierzemy najciekawszy komentarz i nagrodzimy zwycięzcę wspomnianym Voucherem.

W naszej zabawie wygrywają wszyscy uczestnicy! Zaplusuj ten wpis, a otrzymasz Voucher na usługę Cloud Backup 25 GB, która umożliwi Ci archiwizowanie Twoich najcenniejszych wspomnień w chmurze nazwa.pl.

Zabawa trwa do północy w Walentynki. Zwycięzcę Vouchera na weekendowy pobyt w Zakopanem ogłosimy dzień później. Wtedy również rozdamy Vouchery na Cloud Backup.

#rozdajo #walentynki #weekend #zakopane #voucher #zadarmo #cloud #backup #hosting #serwer #chmura #it #programowanie #bezpieczenstwo #wordpress #prestashop #webdev #vps #nazwapl #wygrana #konkurs #zabawa #komputer #zdjecia #technologia #internet
nazwapl - Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakoc...

źródło: Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

Pobierz
  • 70
@nazwapl: warto w tym dniu pamiętać także o ludziach chorych, ponieważ Święty Walenty był także patronem osób chorych na epilepsję oraz patronem osób chorych psychicznie. Wobec panującej plagi tych chorób każda najmniejsza wzmianka pozwala nam czuć się lepiej w społeczeństwie, a także może kogoś skłonić do szukania pomocy.
@Inboxie: zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zaplusowania wpisu – będziesz mógł się przekonać, jak szybko dane w aplikacji Cloud Backup wysyłane są do chmury. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!
@nazwapl: Do niedawna uważałem to święto za typową komercyjną papkę, w której liczy się aby jak najwięcej sprzedać, wszystko ubrać w motyw serduszek, w której trzeba stanąć na głowie, żeby się wyróżnić oryginalnym pomysłem, kupić 1000 róż czy iść na drogą kolację. Uważałem tak jednak, dopóki nie poznałem osoby dla mnie wyjątkowej, z którą każdy dzień przypomina walentynki, Dotarło do mnie, że to święto miłości nie ma nic wspólnego z kupowaniem
@siemboom: zgodnie z zasadami jeśli zapulsowałeś post otrzymasz voucher na usługę Cloud Backup. Z wygranymi skontaktujemy się po zakończeniu konkursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)