Wpis z mikrobloga

@kopek:
Może mózg stara się uspokoić sytuację. Jeśli w przeszłości bałeś się, że będziesz jak ojciec, a teraz dostrzegasz podobieństwa w waszym zachowaniu i nie ma z tego tytułu tragedii, to byłby to znak, że wcześniejszy lęk był przesadzony.
@Soothsayer: ja kocham tatę i chciałem być troszkę inny, znaczy się chciałem miec swoje jakieś zachowania ale po 30stce zachowania i powiedzonka mam prawie takie same xd
@sztygar pewnie jakieś nawyki przechodzą
@localoca ja się szykuje podobnie do pracy jak ojciec, rano kawka bez śniadania a potem w pracy dopiero śniadanie i znowu kawa. I cykl dnia podobnie xd
@UniversalHater
kopek - @Soothsayer: ja kocham tatę i chciałem być troszkę inny, znaczy się chciałem ...

źródło: SmartSelect_20230212_155647_Gallery

Pobierz
ja kocham tatę i chciałem być troszkę inny, znaczy się chciałem miec swoje jakieś zachowania ale po 30stce zachowania i powiedzonka mam prawie takie same xd


@kopek: ja przeciwnie, całe życie byłem negatywnie nastawiany przez matkę na ojca i zawsze chciałem być zupełnie inny, po 30 stwierdziłem, że w sumie jestem prawie taki sam, a stary to nie taki debil jak matka rysowała jego obraz xd