Wpis z mikrobloga

@Clermont: nie mi oceniać czy ktoś jest normalny czy nie z takiego powodu. Jeśli tak lubisz to spoko, jeśli chcesz to pewnie, osobiście uważam, że zwiedzanie zwiedzaniem, ale mału tu spontaniczności, idąc z punktu A do B, zainteresuje mnie coś, będę chciał zjeść, odpocząć i plan w #!$%@? trochę XD
Lubię mieć plan co zwiedzić w jaki dzień, ale nigdy nie myślałem rozpisywać sobie życie co do minuty. W każdym razie
British Museum i Tate Modern chyba truchtem planujesz zwiedzać


@Hektorrr: Jw., bazując na doświadczeniu, myślę, że się wyrobię i nie będzie to tylko odhaczenie muzeów na liście, ale jeśliby się przedłużało np. w British Museum, to może zajrzę tam jeszcze któregoś dnia po południu.
ten 27 bym sobie odpuścił

drogo i przereklamowane atrakcje


@koral: Za późno. Już mam bilet na 27 ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak czy inaczej bym kupił. Nie mam żadnych oczekiwań co do tego, jak to się wizualnie będzie prezentować. U mnie samo to, że miejsce ma historię i jest z jakiegoś powodu ważne, wywołuje dreszczyk, więc raczej się nie rozczaruję.
Madame Tussauds brałem pod uwagę, ale
@sked: Mnie z tym dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) Czułbym ogromny ból dupy, gdybym wyjechał bez odwiedzenia niektórych miejsc. To miłe uczucie, że zobaczyłem tyle fajnych rzeczy, przewyższa zdecydowanie przyjemność wynikającą z chillowania. Odpoczywam w nocy, jedzenie sobie biorę na drogę do plecaka, do knajp mnie nie ciągnie.
@Clermont Nic mnie tak nie męczy jak presja czasu w takich sytuacjach. Wolę spontanicznie pochillować jak znajdę jakieś fajne miejsce albo posiedzieć gdzieś dłużej niż pierwotnie zakładałem - inaczej bym chyba dostał #!$%@? xD Co kto lubi.
@Clermont: zazdroszczę, ale tylko trochę. W sensie zazdroszczę umiejętności planowania ale jednak jest to chyba trochę za duża chęć kontroli otoczenia. Co robisz jak się sprawa rypnie, coś przesunie? Nie jesteś zły że słabo zaplanowałeś?
Ja zawsze wyjazdy na spotkanie. Może i gowno zobaczę ale ile mam już zaskoczeń za soba to szok. W Mediolanie na przykład nie zwiedziłem nic bo kolejka do katedry była w ch. wielka ale za to
@Clermont:
Jesli chodzi o przygotowanie to tez mam wiekszosc ogarnieta jak gdzies sie wybieram ale skupiam sie glownie na transporcie.
Jesli chodzi o Londyn to... mieszkalem 15 lat w Londynie i bedziesz ciezko mial sie spiac...
Warto wybrac sie bez celu pospacerowac po centrum, nad Tamize na spacer (poludniowa strona).
Plan ambitny, powodzenia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Clermont: Fajne ja też robię sobie podobne plany tylko zapisuje to na telefonie i robię sobie punty w Google maps. Dzięki temu w razie zmiany planów/ załamania pogody widzisz wszystkie swoje punkty na mapie z godzinami i możesz w locie modyfikować trasy.

Polecam sobie też obczaić za wczasu miejsca gdzie będziesz jadł, bo czasami ciężko się zdecydować jak jest bardzo duży wybór i zaczyna się czytanie opini, szukanie ofert na lunch