Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem fajna dziewczynę na #tinder z innego miasta, ja 35, ona 33 w trakcie rozwodu, lekarka internista, biega w maratonach. I wykopki, powiedzcie mi, coś jest ze mną nie tak i może przesadzam czy co? #rozowepaski #zwiazki #rozwod

Pierwsza randka zabrałem ją na drinki. Gadka szmadka, ona się rozwodzi, chodzi do psychologa od 7 lat,mieszka sama z psem. Rozwodzi się bez winy pomimo że mąż (fizjoterapeuta) ją zdradził, dzielą nieruchomość po połowie mimo że ona zapłaciła 80%, ona go utrzymywała w większości (czynsze, wyjazdy, jedzenie, restauracje)

Następnego dnia, miała gorszy dzień, więc postanowiłem ja zaprosić na wino i sery na miasto. Kupiłem jej jakąś głupotę pluszaka by polepszyc humor z czego się bardzo ucieszyła.

Po tygodniu ponownie przyjechałem do jej miasta na trzecią randkę tym razem gotowanie i oglądanie filmu na jej urodziny (bez podtekstu, ja nic nie chciałem bo miałem airbnb). Kupiłem jej książkę (o czymś co jej się podoba i co mi powiedziała wcześniej) w prezencie i kwiaty. Pogadaliśmy sobie, ja głównie gotowałem (bo ona nie i je pudełka), zjedliśmy i zaczęliśmy oglądać film i po 15 minutach powiedziała że mam sobie iść. Widziałem że stała się zimna i jakby odległa. No to ok i wróciłem do siebie.

Później pisaliśmy i rozmawialiśmy wieczorami prawie cały czas no ale ona jechała na urlop do kolegi za granicę. Spoko, rozmawialiśmy też jak była na urlopie. Wiedziałem że nie chce wracać do Polski, że znowu do pracy, że znowu do rozwodu więc zamówiłem jej pocztę kwiatowa by dostarczyli bukiet. Mega się ucieszyła i widziałem że poprawiłem jej humor mocno.

I tak mijały tygodnie, na rozmowie, ja nie mogę do niej przyjechać a ona nie widzę by chciała do mnie. Mówi że jej bardzo na mnie zależy, że nigdy takiego chłopaka nie spotkała, że ogólnie mega. Ale na razie nie ma pieniędzy bo wszystko wpakowała w nieruchomość i koszty prawnika i musi teraz oszczędzać (i zapewne niby dlatego nie może do mnie przyjechać)

No ale coś rozmawiamy i rzuca "a ja już nie chce być mężatką nigdy więcej". Albo "myślę nad wyjechaniem za granicę i pracą tam. Wreszcie będę stawiała na siebie i nikogo nie będę się słuchać". "utrzymywała lm męża i teraz już nigdy więcej, muszę zacząć oszczędzać bo startuje od zera"
A w tym samym czasie mi też mówi jak to się zgadza by jej mąż sobie wziął więcej pieniedzy z nieruchomości, z auta, z oszczędności.

I teraz czy zrozumiałe jest ze się zacząłem trochę wkurzać i powoli wycofywac? Bo minęły 3 miesiące od kiedy piszemy a ciągle widzę jak ona zgadza się na wszystko co jej mąż chce ale teraz to ona mówi że będzie niezależna i silna. A co jeżeli mi się podwinie noga? To już nie będę mógł liczyć na jej pomoc? Albo chce jechać na emigrację a ja to co?

A widzieliśmy się tylko 3 razy i kazała mi spadać podczas trzeciego spotkania. Nie wiem co robić bo dobrze mi się z nią rozmawia i mamy dużo wspólnych tematów ale widzę że potrzebuję mega dużo wsparcia emocjonalnego a sama od siebie nic nie daje. Jak rozmawiamy to głównie o niej i jej dniu i jej pracy i jej problemach. A no, i zero fizyczności,no bo jak?

Czy to jest to właśnie słynne na wykopie "alpha szmaci a beta płaci?". Bo czuje się jak bankomat trochę który finansuje jeszcze pośrednio jej męża haha.

Chyba nie chce mi się kontynuować znajomości...

P. S. Bo zaraz napiszecie ze jestem piwniczakiem cuckiem - nie, mam dobry zawód, grałem w kosza całe życie, mam bardzo dobre życie a na tinderze mam dużo likeow.

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 52
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie pytaj na wykopie o takie rzeczy, bo wykopki nie znają całego kontekstu od środka, a nawet jakby znały to i tak w większości usłyszysz opinie jak to kobiety są złe, takie śmakie i owakie
  • Odpowiedz
  • 62
Bo zaraz napiszecie ze jestem piwniczakiem cuckiem - nie, mam dobry zawód, grałem w kosza całe życie, mam bardzo dobre życie a na tinderze mam dużo likeow.

@mirko_anonim: i co z tego jak jesteś orbiterem i beciakiem, laska (w dodatku dość słabo rokująca) cię spuściła w kiblu a ty dalej palisz na nią energię. Sam miej trochę szacunku do siebie, bo ona go nie ma
  • Odpowiedz
  • 386
@mirko_anonim za dużo tych prezentów
Na 3 randce powinien być segz. Stwierdziła, że jedną cipe już ma i pojechała poskakać na koledze

Wyślij jej kwiaty, tylko duże, drogie i z misiem, to wróci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zachowywałeś się jak beciak i beciakiem zostałeś. Planem na spokojną emeryturę. A teraz pani doktor potrzebuje bad boya, który ją sponiewiera i bydlakiem przetasuje jej wnętrzności.

Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Ja bym zakończył znajomość dokładnie w tym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czyli chodzi do psychologa od momentu kiedy nie była jeszcze lekarką, ani zamężna.
Wywija takie fikołki pewnie od bardzo dawna, więc pewnie jej mąż już miał dosyć tych głupot. Nie trzyma się to wszystko kupy.
Nie jesteś jej celem mimo że mówi, że jej zależy. Prawdopodobnie szuka kogoś silnego kto będzie nią rządził.
  • Odpowiedz
ona zgadza się na wszystko co jej mąż chce ale teraz to ona mówi że będzie niezależna i silna. A co jeżeli mi się podwinie noga? To już nie będę mógł liczyć na jej pomoc? Albo chce jechać na emigrację a ja to co?

Mówi że jej bardzo na mnie zależy, że nigdy takiego chłopaka nie spotkała, że ogólnie mega. Ale na razie nie ma pieniędzy bo wszystko wpakowała w nieruchomość i koszty prawnika i musi teraz oszczędzać (i zapewne niby dlatego nie może do mnie przyjechać)

@mirko_anonim: kłamie

ona 33 w trakcie rozwodu, lekarka internista, biega
  • Odpowiedz
Wreszcie będę stawiała na siebie i nikogo nie będę się słuchać". "

@mirko_anonim: Jak widzisz, mimo twoich najlepszych starań, ona ani cię nie docenia, ani nie szanuje.

olej ją

Głupia karyna. Skoro jest na tyle uszkodzona że wrzuca wszystkich mężczyzn do jednego wora, to niech będzie sama.
  • Odpowiedz
  • 7
@mirko_anonim prostą rada blok na telefonie i social mediach. Laska ci każe wyjść, a ty jej jeszcze prezenty wysyłasz i piszesz do niej. Jakbyś olał temat po tym jak ci kazała wyjść, to by sama przyszła, a jakby nie to trudno.
Pamiętaj jak komuś zależy to znajdzie sposób, a jak nie to znajdzie wymówkę.
  • Odpowiedz
Bo czuje się jak bankomat

@mirko_anonim: dobrze ze jestes swiadomy, bo chcialem ci to napisać. Chłopie, ona jest po przejsciach i wydaje sie, że ma 'charakterek' a ty przez prezenty i chęć gotowania (zamiast ja zagonic do roboty) mogles okazac się za miękki. Trzyma kontakt bo jesteś świetnym planem B, który dobrze jest mieć w zanadrzu ale mam wrazenie ze straciłeś kontrole nad relacja. #!$%@?ąc od nadmiernych prezentow imo najwiekszy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wierzę w co czytam XD Macie po 30+ lat, w ciągu 3 miesięcy spotkałeś się 3 razy z nią, od POCZĄTKU widać, że laska ma #!$%@? we łbie, a Ty jeszcze do niej spermisz i kupujesz jej jakieś #!$%@?? I nawet do niczego nie doszło? Miej szacunek do siebie i zakończ tę znajomość. Co Ty w niej widzisz niby?
  • Odpowiedz