Wpis z mikrobloga

Ale sie zesrali gargamel i generatorfrajdy o te gre, J.K. Rowling i Rocka który się ośmielił wypowiedzieć w sposób odmienny od ich światopoglądu xD Myślałem kiedyś że są spoko, a wyszło że to typowe "postępowe lgbtqweryt+" lewary. Oczywiście jak to bywa z takimi ludźmi przy takich tematach - wyzwiska, bluzgi, plucie jadem i zero merytorycznych wypowiedzi. Chciałem napisać, że pewnie piecze dupa po 1,5mln widzów na twitchu oglądajacych te gre i ilości graczy ogólnie (bo przecież miał pójść potężny cancel i bojkot tej gry, ale im nie wyszło, jak zwykle) ale to dla nich przyjemność.
#hogwartslegacy #twitch #youtube #harrypotter #dwochtypowpodcast #gargamel
  • 10
@Rafixo Kiedyś często słuchałem ich podcastu i miałem nieprzyjemność obserwować ich transformację w lewicowych aktywistów. Zaczęło się od tego, że dziewczyny ich namawiały żeby spróbowali przejścia na weganizm czyli pewnie przesiaknęli poglądami ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie to Generator inicjuje te tematy z racji tego, że nic innego nie potrafi i postanowił zbudować ultralewicowy fanbase wokół ich kanału. Gargamel raczej starał się wyważać opinie, poruszać bardziej interesujące go
@Rafixo Już miałem w twoim imieniu odpisywać temu chłopu, ale to jakiś troll albo odklejeniec więc chyba nie warto xD

Ale tak dla potomnych jak sprawa wygląda: nie chodzi o brak merytoryki ws. Rowling, bo tutaj się nie da być merytorycznym. Ona wyraziła swój pogląd wobec trans, przeciwnicy sie oburzyli, każdy podaje źródła pod swoją narrację i podważa wiarygodność źródeł drugiej strony.
Tutaj mowa o niemerytorycznej krytyce wypowiedzi Rocka. Jeszcze mnie nie