Wpis z mikrobloga

@jankes83: Nikt nie straszy tylko informuje. Ma byc ograniczane spozycie miesa przy jednoczesnym promowaniu jedzenia robakow
Chityna (zawarta w produktach ze swierszczy) jest wyjątkowo niebezpiecznym składnikiem dla ludzkiego organizmu. Jej nadmierne spożycie może spowodować raka rdzenia kręgowego. Nie kupujcie i nie spożywajcie niczego wyprodukowanego z tych owadów.

https://dziendobry.tvn.pl/przepisy-kulinarne/swierszcze-na-polskich-talerzach-juz-wkrotce-jest-pozwolenie-na-produkcje-6643048
https://www.amazon.com/Mrs-Schwabs-World-Order-Cookbook/dp/B0BRP15MJS/
https://www.breitbart.com/europe/2023/02/04/great-reset-supermarket-chain-lidl-to-cut-down-on-stock-of-meat-products-to-serve-green-agenda/
@BeatboxRocker

Nikt nie straszy tylko informuje

tak xd

Ma byc ograniczane spozycie miesa


Bo kto tak powiedział? Szury?

przy jednoczesnym promowaniu jedzenia robakow


No to niech sobie promują. Ktoś cię zmusza do ich jedzenia?

Chityna (zawarta w produktach ze swierszczy) jest wyjątkowo niebezpiecznym składnikiem dla ludzkiego organizmu. Jej nadmierne spożycie może spowodować raka rdzenia kręgowego.


Tak jak tysiące innych produktów spożywanych w nadmiarze

I błagam cię. Breitbart czy jakieś szurskie książki o
już pumieraliśmy. Na covid zmarło prawie 7mln ludzi


@jankes83: nie na covid tylko wraz z pozytywnym wynikiem testu. To raz. Dwa - nawet zakładając, że te wszystkie zgony są faktycznie w wyniku covid to 7 mln ludzi to 0,09% populacji. W trzy lata. Już nie brzmi tak przerażająco, co nie?

Ma byc ograniczane spozycie miesa

Bo kto tak powiedział? Szury?


Tak samo pewnie byś mówił lata temu pisano, że "ma być
a ile osób zmarło przez śmiertelną szczepionkę? To raz


@SmutnoMi: a ktoś to oficjalnie liczy?

Dwa, przerażająco nie brzmi to dzisiaj gdy wiemy, że większość przechodzi covid dosyć łagodnie.


@SmutnoMi: to było wiadomo już mniej więcej w kwietniu-maju 2020.

Ale rozumiem, że ty już w pierwszych dniach pandemii wiedziałeś, że do piachu pójdzie tylko 7 mln ludzi i nie ma się czego bać?


@SmutnoMi: yup, nie było się czego
@Krupier:

nie na covid tylko wraz z pozytywnym wynikiem testu. To raz.


Nie prawda.

Dwa - nawet zakładając, że te wszystkie zgony są faktycznie w wyniku covid to 7 mln ludzi to 0,09% populacji.


Gdyby nie szczepienia to mielibyśmy dodatkowe dziesiątki milionów zgonów

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(22)00320-6/fulltext

Powiedział człowiek, który pewnie grzecznie nosił maski, trzymał dystans, stosował się do lockdownów i innych obostrzeń.


No i co z tego że nosiłem maski i trzymałem dystans
Nie prawda.


@jankes83: niestety prawda.

Gdyby nie szczepienia to mielibyśmy dodatkowe dziesiątki milionów zgonów


@jankes83: to tylko przypuszczenia.


No i co z tego że nosiłem maski i trzymałem dystans XD?


@jankes83: to, że cytując ciebie: "łykałeś te wszystkie brednie i żyłeś w strachu".

Ty za to antynaukowym szurem przygłupem


@jankes83: a ty hipokrytą. I jeśli ja jestem przygłupem to ty mi pięty liżesz pajacu. :D

Sprytnie pominąłeś część
@Krupier:

niestety prawda.


niestety nie

to tylko przypuszczenia.


Przypuszczeniami kierują się szury. Na moje stwierdzenie są badania. Chociażby te do którego link wkleiłem.

to, że cytując ciebie: "łykałeś te wszystkie brednie i żyłeś w strachu".


Ale dystans i maski zmniejszają ryzyko złapania koronawirusa. Czy tego chcesz czy nie

Sprytnie pominąłeś część o "teorii spiskowej" likwidacji samochodów spalinowych. :D


Wy szury macie w zwyczaju mówić o każdej zmianie jaka następuje na świecie
niestety nie


@jankes83: niestety tak.

Przypuszczeniami kierują się szury. Na moje stwierdzenie są badania. Chociażby te do którego link wkleiłem.


@jankes83: to nie są badania tylko przypuszczenia. Krajów niezaszczepionych wirus nie zdziesiątkował jakoś, dziwne nie?

Ale dystans i maski zmniejszają ryzyko złapania koronawirusa. Czy tego chcesz czy nie


@jankes83: jeśli zmniejszenie szansy na zarażenie o jakąś setną procenta cię satysfakcjonuje to spoko, ale to bardziej placebo i działanie na