Wpis z mikrobloga

po #!$%@? rekrutuje sie kobiety do wojska? jakos na ukrainie na filmikach z frontu przez rok ani jednej kobiety nie widzialem (nie mowie o jakichs #!$%@? tik tokach w czystych mundurach pewnie gdzies na granicy z polska). Rekrtuja kobiety do wojska placa im pensje x lat a potem przychodzi wojna i je ewakuuja a na front mobilizuja 20 letnich chlopakow bez doswiadczenia xD to po co je w ogole brac w czasie pokoju i tracic kase na pensje i szkolenie #ukraina #rosja #wojna #rozowepaski
  • 61
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sossaa baba średnio nadaje się do latania z kalachem po krzakach. Dla kobiet robota w wojsku to przede wszystkim zaplecze. Opatrywanie rannych, gotowanie, sprzątanie, jakąś logistyka zaopatrzenia.
@sossaa: No to się chyba niedokładnie przyglądałeś. W różnych krajach różnie jest to mniej lub więcej, ale akurat na Ukrainie, to stosunkowo całkiem sporo babek się przewija na samym froncie, a nie tylko gdzieś na zapleczu.
@anonimek123456: byłeś w wojsku czy tak sobie #!$%@?, laski w wojsku to dupy do ruchania na służbie dyżurnej, większość to tak jak ktoś wyżej stwierdził plecaki i pasożyty , chociaż trzeba przyznać że zdążają się wyjątki. No ale trzeba przyznać że wojsko przyciąga pasożyty kradnące benzynę i umundurowanie na magazynach, jak to mówią kto był w wojsku ten się w cyrku nie śmieje.
No to się chyba niedokładnie przyglądałeś. W różnych krajach różnie jest to mniej lub więcej, ale akurat na Ukrainie, to stosunkowo całkiem sporo babek się przewija na samym froncie, a nie tylko gdzieś na zapleczu.


@Adamfabiarz: Coś ty #!$%@? człowieku xD OP ma rację. Ile filmów widziałem z frontu to na pierwszej linii bardzo rzadko znajdziesz kobietę. Pomoc medyczna tak, ale cała reszta to mężczyźni. Może pokaż jakiś pluton kobiet xD
Ja wiem o co wam chodzi tylko to jest winna naszej kultury i przodków


@rezydenttomek: wybacz, ale tak naiwnej perspektywy to dawno nie widziałem. Jaka "wina" kultury i przodków? Co innego mieli zrobić?

Po pierwsze, kobiety są fizycznie bardzo odczuwalnie słabsze od mężczyzn. W formacji w zwarciu z przeciwnikiem-mezczyzną masz załamanie flanki jeżeli użyjesz tam kobiet, po prostu.

Po drugie, kobiety były bezcenne w grupach ludzi, ponieważ rodzą dzieci. Dla grupy
Ile filmów widziałem z frontu to na pierwszej linii bardzo rzadko znajdziesz kobietę


@WesolyLudwiczek: głównie dlatego że jest ich mniej w wojsku niż mężczyzn. Jednak nawet na wykopie widziałem filmiki gdzie kobiety z bronią były na froncie. Słychać też było o wielu rannych bądź zabitych kobietach. Sądząc po ilości plusów i po tym kto plusuje opa sądzę że szkalowanie kobiet i wskazywanie ich jako problemu braku drugiej połówki przegrywów i blackpilowców
@aarahon z nimi nie ma co nawet dyskutować, mózgi mają tak wyprane że żadne rozsądny argument do nich nie dociera. Sami są przeciwko wcielaniu do wojska i że każdy ma wybór, ale pierwsi są do wysyłania kobiet na front bo to kobiety i im gorzej one mają tym oni lepiej się czują
@Wap30: tak było w czasach gdy używano w zawarciu broni białej, a na Polach bitew królowały kusze, arkebuzy, i muszkiety, dzisiaj karabinek waży tyle że może z niego strzelać 12 letni chłopak, kobiety są słabsze fizycznie ale nie od 12 letnich chłopców, poza tym żołnierze dzisiaj to operatorzy sprzętu, pilotem helikoptera może zostać facet i kobieta, jedynie w zwiadzie i rozpoznaniu, lekkiej i ciężkiej piechocie nie ma sensu używać kobiet, niby