Wpis z mikrobloga

"Pała życiowa #!$%@?"
"Dobra weź się ciągnij"

Ty obłudna gruba toruńska k..o. Ty klaunie Nagrywasz ludzi w Media Markt i prujesz się, bo ktoś zwrócił uwagę, ale tutaj sam masz problem do gościa, który przyszedł normalnie pogadać.

Pod klatką jesteś kozak i walisz teksty "pała życiowa" i "ciągnij się", ale wszędzie jeździsz taksówką bo boisz się powtórki jak Goha musiała cię bronić bo jakieś dzieciaki cię chciały nabić.

Tuczniku. To, że wszędzie się podniecasz, że "wracasz do treningów", nosisz jakieś ciuchy dla fajterów gdy sam sobie nogę złamałeś itd itd. Spadnij na ziemię grubasie. Czekam na powtórkę z wyżej opisanej akcji gdy mamusia musiała bronić cię na mieście przed paroma łebkami. A na każdym zdjęciu robisz gardę, wielki fajter, postrach Torunia.

Ty no nie wiem jak tam twoje wynajęte mieszkanie. Mrugała tak się zmęczył napisaniem bicepsa do każdego zdjęcia, że musiał deko dechnąć ćpając z kolegami. Tfu.

#danielmagical #patostreamy
OnKujajor91 - "Pała życiowa #!$%@?"
"Dobra weź się ciągnij"

Ty obłudna gruba toruńsk...
  • 20
@mexxl: toteż link mam zapisany i bardzo chętnie będę go wklejał gdzie trzeba. Pało życiowa krzyknął Dauniel i spadł z konia. Jedyny problem to ten Karol, który się wydaje normalnym gościem i może mieć problemy. No cóż w końcu chłop dorośnie.
@OnKujajor91: on nie ma szacunku do najbliższych mu osób, więc tym bardziej do randomów czy swoich własnych widzów
aż mi się szkoda trochę tego gościa zrobiło, bo taki kulturalny w porządku mireczek się wydawał na tym swoim streamie

największy szkodnik na tych streamach to tucznik nie ma co się oszukiwać, gdyby na tym wszystkim trzymał łape łukasz, to wyglądałoby to o wiele lepiej, bo on nawet nie chce się pokazywać na
"Pała życiowa #!$%@?"

"Dobra weź się ciągnij"


@OnKujajor91: Fajnie do widza mówi a na kamerach to kochani bo pieniążki przelewają.

Pała życiowa - człowiek który, nie ma pracy i żebra pieniądze w internecie. Nie posiada wykształcenia. Narkoman mieszka na melinie z matką pijaczką, która się rucha z randomowymi menelami i śpi z nimi na tej melinie bo ponad 30 letni koń nie jest samodzielny. Wielokrotnie karany i połowa Polski ma z
@OnKujajor91: ale kto w ogole jest zaskoczony czego wy sie spodziewacie od tych prymitywów, tak samo jak kononowicz ludzie którzy probują w nich zobaczyc zwyklych ludzi maja cos nie tak z głową, to tak jakby iśc do zoo i sie wpieprzyć do klatki z małpami, małpy się ogląda i tylko tyle, nawet nie można ich karmić