Wpis z mikrobloga

PS. Gość potem usunął ten wpis bo polacy (słusznie) spłakali mu się w komentarzch.

Nazywajcie mnie ruskimi onucami, mam to w dupie ale to jest właśnie kwintesencja tego, czym gardzę. Wiecie czemu ten baran usunął wpis? Bynajmniej nie dlatego, że polacy wyłumaczyli mu w komentarzach kim był Bandera. Gość usunął wpis, żeby nie denerwować polaków, bo nasz głos jest Ukrainie bardzo potrzebny. Tyle. Gość pewnie nadal uważa Banderę za bohatera, ale woli się wstrzymać z kontrowersyjnymi wpisami, dopóki Polski głos będzie im potrzebny. I to jest właśnie clue, rzecz która mnie boli. Że wcale na ukrainie nie uświadomiono sobie, co robił Bandera i UPA, o tych bandytach jest ciszej bo uświadomiono sobie, jaką oni mają reputację w Polsce. Tylko tyle. Powtórzę jeszcze raz - oni dalej ich uważają za bohaterów, jest ciszej żeby "polactwo nie bóldupiło i przekazało pomoc". To mnie najbardziej #!$%@?, że ci ludzie nie podchodzą do tego tematu "O boże, nie wiedziałem za co Ci ludzie są odpowiedzialni", tylko "Bandera i Upa to bohaterowie, ale jak na razie cisza, bo polacy ich nie lubią, a ich głos jest istotny". Dlatego rozwiązania kwestii Wołynia nie będzie.

#ukraina #wojna #rosja
stanleymorison - PS. Gość potem usunął ten wpis bo polacy (słusznie) spłakali mu się ...

źródło: dee479a20e092bff3c648c6f0684f3da1d4f2ae3d5898fdb7c782eeeee541f17_w400

Pobierz
  • 34
@stanleymorison: zadałem ci pytanie, a ty #!$%@? od rzeczy. Masz schizofrenię? Wmawiasz sobie, że Polacy uwierzyli, że Ukraińcy coś zrozumieli, żeby mieć podłoże do bólu dupy i pisania wysrywów w Internecie. Nikt tak nie uważa. Poważni ludzie, nie gimnazjaliści nacjonaliści jak ty twierdzą po prostu, że to nie czas na takie uświadamianie.