Wpis z mikrobloga

po #!$%@? rekrutuje sie kobiety do wojska? jakos na ukrainie na filmikach z frontu przez rok ani jednej kobiety nie widzialem (nie mowie o jakichs #!$%@? tik tokach w czystych mundurach pewnie gdzies na granicy z polska). Rekrtuja kobiety do wojska placa im pensje x lat a potem przychodzi wojna i je ewakuuja a na front mobilizuja 20 letnich chlopakow bez doswiadczenia xD to po co je w ogole brac w czasie pokoju i tracic kase na pensje i szkolenie #ukraina #rosja #wojna #rozowepaski
  • 61
  • Odpowiedz
@sossaa jest I 2 miesieczny troll account jakiegoś tlustowlosego przyglupa. Kobiety pełnią setki innych funkcji w wojsku a nie tylko okopy na pierwszej linii. Czas juz do szkoly Mati
  • Odpowiedz
ale wiesz, że praca dla wojska nie ogranicza się tylko do biegania z karabinkiem po błocie?


@anonimek123456:

#!$%@?, pomyśl człowieku. Na jednego ukraińskiego żołnierza w boju za nim działa 2-3 żołnierzy za nim by on mógł walczyć. Logistyka, pierwsza pomoc itp.


@rezydenttomek:
No właśnie chodzi o to, że w tym boju, na froncie, z karabinkiem są sami faceci.
  • Odpowiedz
@Tymajster: bo może dopiero do niedawna kobiety zostały dopuszczone do służby? Jak kojarzę to tylko ZSRR podczas drugiej wojny światowej użyło kobiet do walki bezpośredniej jako snajperów itp.
Ja wiem o co wam chodzi tylko to jest winna naszej kultury i przodków
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sossaa: wojna to taki sport tylko że na poważnie. Wystarczy porównać damskich sportowców z męskimi. I od razu wiadomo jak by wyglądała na wojnie konfrontacja męskiego batalionu z kobiecym.
  • Odpowiedz
@sossaa baba średnio nadaje się do latania z kalachem po krzakach. Dla kobiet robota w wojsku to przede wszystkim zaplecze. Opatrywanie rannych, gotowanie, sprzątanie, jakąś logistyka zaopatrzenia.
  • Odpowiedz
@sossaa: No to się chyba niedokładnie przyglądałeś. W różnych krajach różnie jest to mniej lub więcej, ale akurat na Ukrainie, to stosunkowo całkiem sporo babek się przewija na samym froncie, a nie tylko gdzieś na zapleczu.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: byłeś w wojsku czy tak sobie #!$%@?, laski w wojsku to dupy do ruchania na służbie dyżurnej, większość to tak jak ktoś wyżej stwierdził plecaki i pasożyty , chociaż trzeba przyznać że zdążają się wyjątki. No ale trzeba przyznać że wojsko przyciąga pasożyty kradnące benzynę i umundurowanie na magazynach, jak to mówią kto był w wojsku ten się w cyrku nie śmieje.
  • Odpowiedz
No to się chyba niedokładnie przyglądałeś. W różnych krajach różnie jest to mniej lub więcej, ale akurat na Ukrainie, to stosunkowo całkiem sporo babek się przewija na samym froncie, a nie tylko gdzieś na zapleczu.


@Adamfabiarz: Coś ty #!$%@? człowieku xD OP ma rację. Ile filmów widziałem z frontu to na pierwszej linii bardzo rzadko znajdziesz kobietę. Pomoc medyczna tak, ale cała reszta to mężczyźni. Może pokaż jakiś pluton kobiet xD
  • Odpowiedz
@sossaa: miras większość kobiet w dzisiejszych czasach jest tak rozpuszczona i #!$%@? umyslowo że same nawet koła nie potrafią zmienić a co dopiero gąsienice w czołgu naprawić XD, pare kobiet walczy na froncie na Ukrainie ale to rzadsze przypadki niż AS wśród pilotów. Czy chart na bazie. :)
  • Odpowiedz
Ja wiem o co wam chodzi tylko to jest winna naszej kultury i przodków


@rezydenttomek: wybacz, ale tak naiwnej perspektywy to dawno nie widziałem. Jaka "wina" kultury i przodków? Co innego mieli zrobić?

Po pierwsze, kobiety są fizycznie bardzo odczuwalnie słabsze od mężczyzn. W formacji w zwarciu z przeciwnikiem-mezczyzną masz załamanie flanki jeżeli użyjesz tam kobiet, po prostu.

Po drugie, kobiety były bezcenne w grupach ludzi, ponieważ rodzą dzieci. Dla grupy
  • Odpowiedz