Wpis z mikrobloga

@Ryptun: Zapomniałeś o trzech szczegółach - Nie działa przenoszenie do miejsca dyskusji w powiadomieniach, nie wyświetla się większość obserwowanych tagów w "Obserwowane" no i czarną listę można sobie w dupę wsadzić, bo wczoraj cały wall był zaspamowany walkami zwierząt w klatce, mimo tego, że mam go na czarno od pierwszego dnia posiadania konta na tym śmietniku.
@Ryptun @Ryptun: No dobra ale pole pisania komentarza położone u góry jest akurat super! Czasami od razu chce coś skomentować gdy wchodze w znalezisko, po co musze przewijać wszystko na sam dół. I chyba tak tu było, przywróćcie te opcje.

Nawiasem Wykop nie działa na Androidzie 6.0 - też to naprawcie.
@m__b: Michał, powiadomienia dalej xle działają. Jak wejdę w powiadomienia i kliknę w dajmy na to #wedkarstwo to nie odznaczają mi się wszystkie wątki zawierajace ten #, przez co mam dom publiczny w powiadomieniach
@m__b: jak klikam w powiadomienia to nie scroluje mnie do mojego postu, tylko ręcznie muszę szukać kto co mi odpisał na dany wpis, nawet czekając po kliknięcie w powiadomienie i oczekując nawet 5-10-20 godzinę :D nadal nie przesuwa do odpowiedzi od kogoś, a tylko w tym całym gąszczu muszę szukać mojego wpisu. Miłego weekendu.
@m__b: Kolor już naprawiliście, teraz jeszcze skalowanie strony na różnych urządzeniach, bo na razie wygląda jakbyś odpalił złe ustawienia ekranu w dla jasnego przykładu - simsach 3 to może portal za miesiąc będzie względnie czytelny. Swoją drogą powiadomienia dalej nie działają dalej niż strona numer 1, jak mam odpowiedź na stronie numer 15 to muszę to wszystko scrolować ręcznie, chociaż to rozumiem naprawiliście odpływem użytkowników (nie ma użytkowników to nie ma
@Ryptun: to co wymieniles to sa totalne #!$%@? xD wykop ma problemy fundamentalne a nie te bzdury xD

Jak w nastepnym changelogu przeczytam, ze lenny teraz wyglada wszedzie tak samo, ze emotek juz nie trzeba rozwijac, ze oczami juz nie trzeba skakac xD po wpisie, a potem nacisne "rozwin wpis" zeby przeczytac co jeszcze naprawili i nagle wyladuje na glownej to sam Ci konto usune za zawracanie im dupy xD
@m__b:

kiedy juz uznasz, ze zostanie naprawiony? :D


Mordo ty w ogóle używasz tego serwisu? XD

Linki z powiadomień gdy ktoś odpowie prowadzą do nikąd.

No #!$%@? załóż sobie multikonto i spróbuj używać wykop jak zwykły użytkownik
@Ryptun apka android,
Nie widzę swojej obserwowanej listy tagów. W starym miałem opcję podejrzenia swoich tagów i potem kliknięcia w jeden z nich. Teraz nie potrafię tego zrobić. Chyba brak.