Wpis z mikrobloga

Kiedyś można było obserwować tag bez dostawania powiadomień


@Ryptun: jak to niby się robiło? Przecież na tym polegała cała idea obserwowania taga żeby dostawać z niego powiadomienia?
@Ryptun: no ale jak to niby można było zrobić żeby zaobserwować tag i nie dostawać powiadomień? Gdzie była taka opcja interfejsu, bo chyba nigdy jej nie znalazłem
a kiedy juz uznasz, ze zostanie naprawiony? :D


@m__b: ja uznam kiedy wrócą funkcjonalności które działały na starym pajacu... dopiero przepraszałeś ale już jest dobrze i można pośmieszkować z frajerów którzy nabijają sakiewkę wyświetleniami?

ps. moglibyście np. zacząć usuwać obrazki z serwera podczas usuwania wpisu, jak chcesz dowód to mam linka do zdjęcia steckiej świecącej cyckami w zbożu, które to zdjęcie leży na wykop.pl
@m__b: michau ty lepiej powiedz czemu z dnia na dzien ciagle zmienia sie klasyfikacja?

Przegladam Najnowsze jednego dnia, a drugiego jak wchodze to nie ma Najnowszych tylko Najlepsze i Wszystkie, wtf xDD
Mimo powiększenia czcionki strona wydaje się mniej czytelna przez zbyt duże przerwy miedzy wszystkim, trzeba mocno oczami skakać żeby wszystko przeczytać.


@Ryptun: Przecież teraz jest dużo czytelniej niż było wcześniej. Na starym wykopie wszystko było strasznie pościskane, brakowało oddechu.