Wpis z mikrobloga

@m__b:
Posty zajmują ekstremalnie dużo miejsca, co utrudnia czytanie - Mimo powiększenia czcionki strona wydaje się mniej czytelna przez zbyt duże przerwy miedzy wszystkim, trzeba mocno oczami skakać żeby wszystko przeczytać. Przyciski typu "odpowiedz" zajmują dużo miejsca i są cały czas widoczne. Kiedyś pojawiały się dopiero po najechaniu kursorem. Ukrycie ich ułatwi nawigację na stronie

Lenny face wygląda w różnych miejscach inaczej, bo wszędzie są różne czcionki - We wpisie, komentarzu,
@m__b: kiedy napisze komentarz pod znaleziskiem i ktos na niego odpowie, to klikajac na to powiadomienie o odpowiedzi zawsze mnie przenosi do naglowka znaleziska a nie do miejsca gdzie ktos mi odpowiedzial. I potem nie dosc , ze musze skrolowac zeby znalezc miejsce gdzie jest ta odpowiedz na moj komentarz , to jeszcze co chwila musze klikac w rozwin komentarze , bo ktos sobie wymyslil , ze beda pokazywane tylko trzy
@m__b
nie działają niektore obserwowane tagi, nie wyświetlają mi się treści z nich, gdy chce je ponownie dodać lub usunąć wyskakują błędy.

kiedy pisze odpowiedź i chce przełączyć się między apkami zeby cos sprawdzic to znaczek wysyłania podmienia się na nowy post kasując zawartość.

nie działają linki powiązane ze znalezisk

nie da się wchodzić z apki w linki z apki

a to tylko te bledy co grubo denerwują