Wpis z mikrobloga

@m__b kiedy wyszukiwarka na telefonie będzie używalna tj. będzie dało się zmienić wg. czego sortuje (a najlepiej żebym w ogóle nie musiał tego zmieniać i domyślnie będzie sortowalo po najnowszych, a nie według "trafności" cokolwiek to znaczy), tyczy się i apki i pwa którekolwiek jako pierwsze będzie nadawało się do użytku
@m__b kiedy z appki na androida (nie pwa) będzie dało się komfortowo korzystać i akcje w profilu (komentowane znaleziska, komentowane wpisy) wyglądały jak na starym wykopie, a podgląd wpisu z poziomu komentowanych i swipe wstecz nie powodował resetu zakładki z powrotem do dodanych

zrobcie by głównym listingiem w sekcji komunikacja (czwarta ikonka na dolnym pasku w appce) były powiadomienia a nie prywatne wiadomości, z tego pierwszego znacznie więcej ludzi korzysta

i niech
@m__b: A kiedy w końcu będzie działać linkowanie z powiadomień bezpośrednio do linkowanego wpisu?
Kiedy w profilu zaczną być widoczne komentarze które napisałem?
Czy zostanie zlikwidowane w znaleziskach sortowanie widocznych komentarzy?
@m__b no i przede wszystkim, jak pozbędziecie się paginacji stronnicowej na jakimkolwiek widoku, wydaje mi się, że jakbym miał wskazać jedną zmianę która udobruchała by jak największą ilość użytkowników, to byłoby właśnie to gówno
@m__b
widziałeś jak wyglądała appka otwarty wykop? zrób podobnie, to będzie dobrze. Strasznie to wszystko nieczytelne. #!$%@?ście po całości wrzucając nową odsłonę bez testów, straciłem ochotę odwiedzać ten portal.
@m__b: napraw te odnośniki w powiadomieniach bo jak mi ktoś odpowie w znalezisku to przekierowuje z powaidomień nie do komentarza a do znaleziska. Potem szukaj, klikaj, scrolluj. To jest podstawowa funkcjonalność na takim portalu.
Tu nie ma się z czego śmiać tylko wziąć przykład z chłopaków robiących No Man's Sky: ładnie przeprosić i naprawiać w ciszy i spokoju.
Posty zajmują

mniej czytelna

zbyt duże

zajmują dużo miejsca

źle zaprojektowane

za małe

za szerokie

Nie widać

Nie da się


Oesu...
To jest twoja subiektywnia opinia, w oparciu o to co widzisz tylko u siebie. Cały projekt jest uśredniony na wiele urządzeń, nie tylko na twoje. Coś co u ciebie jest za szerokie, gdzieś indzie może być ok.

@m__b
@m__b: Ja po zmianie kolorow i dodaniu wciec czuje sie juz ok na wykopie. Jedyny szczegol jaki bym poprawil, to na mobilnej wersji wykopu(web), tagi i powiadomienia powinny byc osobnymi guzikami, a nie tabami, jak jest teraz. Reszta jest juz naprawde ok. Dzieki za Wasza ciezką prace.