Wpis z mikrobloga

@Ryptun Problem z tymi uwagami jest taki, że jak to poprawią, to pewnie mi się trochę porozwala, bo nauczyłem się i poprawiłem sporo sam dla siebie w kilka dni. Może porobię screeny, żeby wiedzieć jak było, bo może się ruszą przed latem. Poza tym piszesz do @m__b, który informował, że sposobem na niską czytelność będą większe wcięcia. To był niezły facepalm, pamiętam jakby to było dzisiaj.
a kiedy juz uznasz, ze zostanie naprawiony? :D


@m__b: Noo, chyba nie powiesz, że działa dobrze. W tej chwili i tak już lepiej działa, ale dalej się człowiek wkurza używając tej strony. Piszesz posta, to zamiast Cię zostawić w miejscu, gdzie byłeś, to Cię #!$%@? na górę strony i se szukaj potem swojego posta, którego dopiero napisałeś. Sposób działania powiadomień to padaka. Aplikacja mobilna to jest w ogóle porażka. A #!$%@?
Pobierz Del - >a kiedy juz uznasz, ze zostanie naprawiony? :D

@m__b: Noo, chyba nie powiesz,...
źródło: HTisMpC
@Ryptun: ej, ale Michau ma rację - zrób jakąś listę problemów po rozwiązaniu których uznasz że wypok już nie jest zepsuty.

A jeszcze lepiej - Ty ją zrób lub znajdź kogoś kto zrobi @m__b - nie na tym powinna polegać Twoja praca?

Zrób jakąś listę na którą każdy użytkownik będzie mógł dopisać co go boli a inni zadecydować o priorytetach "wykopując" te problemy w górę listy lub zakopując w dół, wskazując
Najlepsze jest to, że mihau skomentował jeden post, po czym się wycofał z dyskusji, jak spadła na niego fala krytyki za #!$%@? głupot. Typowe...
@Ryptun: Jak ułatwią nawigację?
że będę musiał kursor zrobić, najechać nim i dopiero wtedy będę mógł odpowiedzieć?
Przecież to jest więcej zbędnych czynności
@Ryptun: a kiedy juz uznasz, ze zostanie naprawiony? :D


@m__b: Gdy naprawisz to, co schrzaniłeś, biorąc pomoc publiczną na ten cel.
To są moje, Ryptuna i wielu, wielu innych pieniądze, które wpłacili w formie podatków.
Zostały sprzeniewierzone.
Chyba zgaśnie ci ten uśmieszek, gdy rozliczysz je co do grosza. Nie płacz wtedy, że ktoś oficjalnie o to zapytał.