Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, po moim ostatnim wpisie o thermomixie dostałem od was na priva kilkanaście wiadomości z groźbami pobicia, zabójstwa oraz życzeniami śmierci i uszczerbku na zdrowiu. Niemal we wszystkich tych wiadomościach domagacie się abym zaprzestał szkalowania thermomixa. Zainteresowanych pragnę powiadomić, że o thermomixie pisałem i będę pisał jedynie prawdę, a wszystkie przypadki łamania prawa zostaną przeze mnie zgłoszone na policję.

#thermomix #bitcoin #kryptowaluty #gotowanie #takaprawda
  • 30
@YoureGoingDown:
Śmiejesz się ale tak jest z takimi produktami 'premium'. Kiedyś próbowałem pisać obiektywnie na tagu #huel i zostałem besztany bo konkurencja mnie nasłała.
Porozmawiaj z kims kto ma Termomixa i zaporponuj mu alternatywe w postaci sprzetu z Lidla za mniej niz 2k z tymi samymi funkcjonalnosciami to Cie wysmieje.
Krytykuj obiektywnie Apple, bedziesz besztany za to ze nie rozumiesz 'ekosystemu' Apple i musisz kupowac wszystko od nich.
Krytykuj obiektywnie PS5,
@Smasher69: @zrobmy_sobie_rewolucje: potwierdzam, bojówki są silne. Raz widziałem ustawkę termomixiarzy z antytermomixiarzami. Jedni mieli szaliki z napisem "thermomix pany" drudzy z przekreślonym mikserem i transparent "zakaz blendowania". Stracie było mega brutalne, do tej pory mam przed oczami widok gościa który oberwał w ryj tarką do warzyw. Oraz kapelana thermomixiarzy który chodził po pobojowisku czytając "Dzięki TM6 gotowanie jest szybkie, proste i przyjemne. TM6 to połączenie inteligentnej technologii, różnorodnych trybów gotowania
@zrobmy_sobie_rewolucje: U mnie żona parę lat temu kupiła tani zamiennik a mianowicie: Eldom Perfect MIX (cena około 1000zł wtedy). I przyznam że do dziś świetnie się sprawuje: żona na nim robi zupki, jakieś obiady, zagniata nawet ciasto. W tej cenie sprzęt jak najbardziej się sprawuje i nie kosztował fury kasy. Więc polecam. A za Termomix nie dałbym tyle kasy osobiście ( ͡º ͜ʖ͡º)