Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, po moim ostatnim wpisie o thermomixie dostałem od was na priva kilkanaście wiadomości z groźbami pobicia, zabójstwa oraz życzeniami śmierci i uszczerbku na zdrowiu. Niemal we wszystkich tych wiadomościach domagacie się abym zaprzestał szkalowania thermomixa. Zainteresowanych pragnę powiadomić, że o thermomixie pisałem i będę pisał jedynie prawdę, a wszystkie przypadki łamania prawa zostaną przeze mnie zgłoszone na policję.

#thermomix #bitcoin #kryptowaluty #gotowanie #takaprawda
  • 30
  • Odpowiedz
nie warto w to pakować kasy


@dankpods: Czemu? Nie ma sensownych alternatyw(poza lidlomixem z 2x mniejszą mocą i mniejszą ilością podstawowych funkcji xD) i nikt z tobą umowy MLM nie podpisuje
  • Odpowiedz
@zrobmy_sobie_rewolucje: skąd w internecie biorą się ludzie, którzy grożą śmiercią lub pobiciem za jakies kompletne pierdoły typu hejtowanie czarodziejskich garnków? Chyba niektórzy mają zbyt duże problemy z agresją...
  • Odpowiedz
Porozmawiaj z kims kto ma Termomixa i zaporponuj mu alternatywe w postaci sprzetu z Lidla za mniej niz 2k z tymi samymi funkcjonalnosciami to Cie wysmieje.


@Filip3k91: Ja znam kogoś kto sprzedał Termomixa i kupił Lidlomixa i się cieszył, że ma 4k pln golda ma.
  • Odpowiedz