Wpis z mikrobloga

To upadek cywilizacji jak w rzymie.


@lord_xenu: xDDD zachodu z nami już praktycznie nie ma, bo geje xDD

Ciekawe swoją drogą, że wielka prawica, która czuje się potomkami jakichś twórców cywilizacji (xDD) nie jest w stanie stworzyć nic "prawicowego", co by się przebiło do mainstreamu, a jedynie ujada w internecie, jak to wszędzie jest lgbt wciskane na siłę xD dosyć słabe jak na spadkobierców twórców cywilizacji i osób, dzięki którym "jeszcze
działają na wykop 2.0 tylko na #!$%@? ich używac no nie? Ten portal to zbiegowisko orangutanów mających do dyspozycji wszystko co moga. Ale i tak będą narzekać bo nie szanują netykiety. Wam dać panel administracyjny najlepiej jełopy #!$%@?.


@Dymass: zgadzam sie ze dobrze opowiedziana historia, pytanie co wnosi do calej historii Joela i Ellie ? Moim zdaniem nic i ciekaw jestem czy inne poboczne postaci tez dostana swoje odcinki na swoje
@grand_khavatari: Według mnie, historia była naprawdę świetna. TLOU stało na historiach pobocznych, pokazujących historie ludzi, którzy w różnych lokacjach byli wcześniej. W grze zazwyczaj opowiadane są one poprzez otoczenie i zapiski, czego w serialu nie da się przedstawić (kto chciałby żeby bohaterowie co chwilę czytali jakieś papiery?). Jedyne do czego mam zarzut, to samo zakończenie wątku Billa i Franka. O wiele lepiej by to było połączone gdyby

@AntyKuc: nie chodzi o ludzi ktorzy istnieja. Tutaj akurat bylo czesciowo ze smakiem, natomiast to nadal nudna historia. Bez propagandy ideologicznej lgbt. (czyt, to byla para gejow, a nie odklejusy ideologiczne)

Zobacz znajomosc Tess i Joela, i tak byla irytujaca strata czasu. A widzielismy ja przez ulamek czasu tego co historie Billa i Franka.
nie chodzi o ludzi ktorzy istnieja. Tutaj akurat bylo czesciowo ze smakiem, natomiast to nadal nudna historia. Bez propagandy ideologicznej lgbt. (czyt, to byla para gejow, a nie odklejusy ideologiczne)

Zobacz znajomosc Tess i Joela, i tak byla irytujaca strata czasu. A widzielismy ja przez ulamek czasu tego co historie Billa i Franka.


Ale ty wiesz, że TLoU to nie jest historia o tym, że idzie se facet z dziewczynką i zabijają
Ciekawe swoją drogą, że wielka prawica, która czuje się potomkami jakichś twórców cywilizacji (xDD) nie jest w stanie stworzyć nic "prawicowego", co by się przebiło do mainstreamu,


@sebusik: ty tak na powaznie? przeciez wszystkie gowno stworzone przez teczowe lewicowe julki gryzie piach - gowniane batwomany, shehulki, lesbijskie elmy #!$%@? ze scoobie do (rotfl), female ghost busters i co tam jeszcze se nawymyslasz, o lord of the rings if wiedzminie nie wspominajac.
ty tak na powaznie? przeciez wszystkie gowno stworzone przez teczowe lewicowe julki gryzie piach - gowniane batwomany, shehulki, lesbijskie elmy #!$%@? ze scoobie do (rotfl), female ghost busters i co tam jeszcze se nawymyslasz, o lord of the rings if wiedzminie nie wspominajac. twitterowe farbowane gowno dopycha sie po gowno studiach do gowno stanowisk w firmach ktore sa zmuszone przepisami/finansowaniem zatrudniach takie przypadki z dupy i taki jest tego efekt. ale niezrazeni