Wpis z mikrobloga

@JPRW: no nadal tak myślą.
ponadto w głowach im się nie mieści jak widzą na mieście lepsze auto na ukraińskich blachach, albo kogoś kto mówiąc po ukraińsku sie uśmiecha.
w robocie jeszcze słyszałem, że przekazanie pomocy militarnej ukrainie to zdrada stanu jest. także sam już nie wiem czy ich zdaniem to jest ta wojna czy nie xD
@JPRW: To zależy co czytają jak przeczytają że wojna to fikcja Schwaba, Gatesa, Bidena, etc. to tak będą głosić a jak przeczytają że Rosja w tej wojnie jest ofiarą to też tak będą głosić a jak przeczytają że POlacy dokonują ludobójstwa w Bachmucie to też będą pluć na Polskę. Bezmózgi rzekomo z włączonym myśleniem kontrolowane przez gnidy, funkcjonariuszy Moskwy i Pekinu. Proste
@JPRW: Wojna jest to wiadomo, ale po pierwsze nie tak jak nam wmawiano wszędzie że cały kraj zajęty wojną, wszystko zbombardowane i tak dalej XD A po 2 to ja sam muszę przyznać że po COVIDZIE po tych filmach w tv w wiadomościach jak ludzie padali jak muchy na ulicy w Chinach. Albo pokazywanie trumien w kościele które były po trzęsieniu ziemi, to się nie dziwie że ludzie nie wierzą w
@eltanol3000: Ja tu nawet jednego szura czytałem, że jest pewien, że ruscy Polski na pewno nie zaatakują, więc nie mamy żadnego interesu by im broń dostarczać. Pewnie dzban z samym Putinem o tym gadał xd.
@JPRW najgorsze jest to, że przez tą wojnę skończyły się restrykcje covidowe i przez to umarło więcej Polaków niż Ukraińców i ruskich na wojnie Razem wziętych.