Wpis z mikrobloga

Czy PO zredukuje socjal oraz obniży podatki? Jeśli tak - to mają mój głos.


@mroznykasztan: Z tym socjalem może być problem, bo PiS tak zepsuł naród, że teraz zabranie socjali oznacza samobójstwo polityczne. Natomiast jest duża szansa, że nie miałbyś co chwilę nowych destrukcyjnych dla budżetu i obywateli pomysłów, a to już BARDZO dużo. Platforma to lenie, ale lepszy stabilny leń, niż aktywne niszczenie państwa.
@kazal: Znów wybór mniejszego zła? I tak cały czas, przez całe życie? Ech... (,)

Jakakolwiek partia która ogłosi obniżenie socjalu może pożegnać się z wygraną, więc wątpię.


@MeandrycznaMonaterka: No właśnie kurde coraz więcej jest osób, które się sprzeciwiają ponoszeniu kosztów socjalu, więc może można by spróbować zreformować tą patologiczną sytuację.
@Vosemite: #!$%@?. PO nie jest godne popierania, po tym co #!$%@? przez swoje lata rządów. Niestety jest partią, na którą, prawdopodobnie, zagłosuję, bo nie ma lepszej, realnej, alternatywy. Tyle i tylko tyle. Natomiast na pewno nie będę ich popierał. Na bezrybiu i rak ryba...
@Vosemite
przypomnijcie sobie jaka opinie miała PO przed 2015r na wykopie, na forach, wśród kibiców, wśród uczestników marszu niepodległości, i w stu innych miejscach. konfederacja okazała się sympatykami Rosji.
Czy PiS był lepszy od PO okaże się po podsumowaniu ich dwóch kadencji. np Płace po uwzględnieniu inflacji. budżet, zadłużenie, PKB itp itd