Wpis z mikrobloga

@Vosemite: No to zaczynamy karuzelę od nowa. Przez 8 lat ludzie zapomnieli o grzechach Platformy i o tym, że Duda wygrał z Komorowskim w 2015 roku nie dlatego, że PiS obiecał sociale (bo ich nie było jeszcze w oficjalnych planach), ale dlatego, że ludzie mieli już dość Komorowskiego i PO woleli wszystko inne oprócz tej partii, nawet kandydata PiSu. Każdy się cieszył, nawet na wykopie była feta z tej okazji.
@rzuf22:

PO nie jest godne popierania, po tym co #!$%@? przez swoje lata rządów.

TBH po latach dotarło do mnie, że nienawidziłem ich nie za to, co zrobili, tylko za to, czego nie zrobili. Bo tak szczerze, to była formacja, której raison d'être było administrowanie tym, co zastała, a nie jakiś ambitny "plan dla Polski".
Teraz mamy "plan dla Polski" w praktyce, czyli totalną prywatyzację instytucji publicznych, rozumianą nie w takim
@Vosemite: partia bez żadnego programu.

- Czy możesz (Ty albo ktokolwiek)wymienić realne sukcesy PO z ich ostatniej kadencji?
- czy możesz mi wytłumaczyć jak PO chce obniżyć inflację PUBLICZNIE obiecując zwiększenie socjalu,
- jakie decyzję PO (konkretnie) zaowocowały tym że Polska była "zielona wypa"- pytanie tylko w wypadku jeśli uważasz to za ich sukces
@Vosemite: po to złodzieje i patałachy. Wtedy się nie nadawali i tym razem jeszcze bardziej się nadają się na smar do nart.
Głosowanie na nich to przykład pamięci muszki owocówki i tylko chcieć, by znów przegrali i wróciło co mamy teraz. Nie dziękuję jestem normalny z po nigdy nie pójdę.
Tęsknię za bezdusznymi i bezideowymi technokratami.


@Mr_Hand_of_Fate: PO nie była i nie będzie technokratami. To konserwatyści, gdzie część partii jest centrowa. Tyle. Czy podjęli się decyzje? Niektóre tak, jak na przykład ukrócenie dzikich pomostówek czy zmiana wieku emerytalnego. Ale mieli wpadki jak na przykład reforma edukacji (ofc nie twierdzę, że ta pisowska była lepsza). Jak pisałem, prawdopodobnie na nich zagłosuję, ale zrobię to z obrzydzeniem i świadomością, że będą ten nierząd