Wpis z mikrobloga

potępiasz otwarcie agresję Rosji na Ukrainę?


@Budo: Oczywiście. Wielokrotnie pisałem że Rosja jest agresorem. Putin jest zbrodniarzem a za to co zrobił powinien wisieć.

Typowa wypowiedź płatnej ruskiej onucy. xD
@GoracyStek: obrzydliwy rasizm. Ciekawe czy byś taki wyszczekany był jakby polskiej władzy #!$%@? i zaatakowała sąsiedni kraj. W sumie to nawet nie trzeba gdybać, można grzeszków poszukać w przeszłości. A teraz padnij na kolana i przepraszaj za pogromy Żydów albo zbrodnie żołnierzy wyklętych na cywilach z Białorusi czy Ukrainy.
@Koniasz: no i sie wyjasnila ta twoja niechec do Ukrainy i ciagle gledzenie jak to Rosja nie rozjedzie kazdego. Niby nie pochwalales a jednak pochwalales ich czyny. Czemu tylko jak ci kazdy pisal zes ruski to sie nie przyznawales?
@Koniasz: wiesz co jest bezczelne w twoim zachowaniu? Wyzywałeś mnie od jakichś „szoszonów” co tylko ty wiedziałeś co to znaczy, próbując wmówić mi, że tak się mówi i tylko ja głupi jestem bo tego nie słyszałem. Zrobiłeś to tylko dlatego bo śmiałem napisać, że Ukraina jest stroną pokrzywdzoną w konflikcie. Bezczelnością jest to, że oburzasz się, że ludzie cię tu nazywają kacapem. Co byłoby złego gdybym okazał naprawdę się być Ukraińcem