Wpis z mikrobloga

@Koniasz: najgorsze jest to, że osoby, które nie lubią ani Rosji ani Ukrainy jak ja czy ty są od razu zaliczane do onuc. A ja bywałem na Ukrainie i czytając czasami wpisy wykopków i ich hurra optymizm to mam wrazenie, że ja w zupełnie innym kraju przebywałem.
  • Odpowiedz
Według nich każdy kto chociaż w najmniejszym stopniu wypowie się negatywnie na temat Ukrainy to ruska onuca i największy wróg którego muszą zniszczyć.


@Koniasz: tym zdaniem kłamiesz i manipulujesz. Ponownie z resztą. Ciągle manipulujesz rzucając jakimiś ogólnymi określeniami jak "wykopki".
  • Odpowiedz
Taką ścianą tekstu jedyne, co udowodniłeś, to to, że zabolało XD


@RazumichinZiK: jeżeli piszesz, że mnie coś miałoby zoboleć, to chyba pokazujesz, że sam bardzo emocjonalnie podchodzisz do wykopu. Żaden wstyd, każdy ma prawo płakać i kreować sobie wirtualną rzeczywistość, w której czuje się kimś. Jak dzieci bawiące się w piaskownicy. Jeśli Ci to pomaga to good for you. Obawiam się jednak, że tą toną negatywnych emocji robisz sobie tylko
  • Odpowiedz
@Koniasz: @RazumichinZiK dajcie sobie buzi. Po takim lizaniu już wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Koniasz nigdzie nie skłamałem. To Ty manipulujesz, wymyślasz sobie jakieś tezy bez poparcia, trollujesz, udajesz jeszcze głupszego niż jesteś w rzeczywistości. Jak w tym memie "jokes on them, I was only pretending". Smutne to.

@RazumichinZiK Ty zapewne wiesz wiele rzeczy. Szkoda, że nie wiesz jak działa świat poza Twoim
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: ojej tutaj nie możesz usuwać moich odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:. Już dobrze, uspokój się, wyjdź na chwilę na dwór i zaczerpnij powietrza. To co czujesz to normalna reakcja, przyzwyczaisz się.
  • Odpowiedz
Oj ale boli dupka. Kolejny chohoł do którego dzisiaj zwalisz.


@Koniasz: odwracanie narracji at its finest XD. Typ, którego znam głównie z prostoty umysłu, braku merytoryki i robienia sobie chochołów zarzuca mi, że ja sobie jednego robię.
  • Odpowiedz