Wpis z mikrobloga

i dlatego Polak i Ukrainiec zawsze będzie lepszy od rosjanina, potrafimy walczyć za swój kraj, a wy kundle tylko ogon potraficie podkulić i uciec xD


@Hieronim_Berelek: Wiem wiem. Podkulamy ogon nieprzerwanie od 24 lutego. Ukraina spacerkiem sobie nas wytnie wszystkich w pień.

dlatego Polak i Ukrainiec zawsze będzie lepszy od rosjanina, potrafimy walczyć za swój kraj, a wy kundle tylko ogon potraficie podkulić i uciec xD


@Hieronim_Berelek: I
  • Odpowiedz
@Koniasz: ty na pewno podkulsz ogon bo siedzisz tutaj a nie w swoim "pięknym" kraju ;) widocznie nie zasługujecie na to, żeby było u was lepiej.

Wystarczy nam że w 1993 ostatni kacapski żołnierz opuścił Polskę i nigdy tu nie wróci ;)

A jak wrócą to ich pochowamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiast świętować zwycięstwa to świętujecie porażki xD


@Koniasz: Nie świętujemy a upamiętniamy heroiczną i często nie równą walkę z wrogiem. Bo gdyby nie ona nasz kraj już dawno przestałby istnieć.
  • Odpowiedz
Jak mu się u nas nie podoba to po co tu siedzi?


@Hieronim_Berelek: Kolejne wymysły. Gdzie napisałem że mi się tu nie podoba ? Gdyby tak było to bym tu nie mieszkał. Ani nie wybudował domu w Polsce. To takich jak ty po prostu boli że obcy przyjeżdżają do Polski i sobie lepiej żyją niż takie internetowe trolle jak Ty.
  • Odpowiedz
Każdego ruskiego odesłać do Rosji


@Koniasz: każdym zdaniem u udowadniasz, że tak. Lepiej, żebyście zdychały na froncie, niż żebyście mieli zatruwać cywilizowane kraje swoją gównianą mentalnością.
  • Odpowiedz
a potem z zapałem wrzucają filmiki i piszą posty zachwycające się ruską armią


@Hieronim_Berelek: xD. Czyli to przez te filmy xD Szkoda że byłem ruskim zanim je wrzuciłem. Bo wcześniej wrzuciłem tylko jedno nagranie na temat wojny.
  • Odpowiedz
czy ty masz chociaż obywatelstwo Polski?


@dqdq1: Jakbyś wykazał minimum wysiłku to byś wiedział.

na screenie pokazałeś jedynie, że urodził się w Rosji, a nie że jest mentalnym kacapem, może ty nim jesteś używając takiej marnej manipulacji?


@KondominiumKatoSocjalistyczne: On jest po prostu Ukraińcem który myśli że każdy kto wrzuci chociaż minimalnie negatywne informacje na temat Ukrainy jest jego wrogiem którego on musi zniszczyć.
  • Odpowiedz