Wpis z mikrobloga

Dokładnie dekadę temu, czyli 24 stycznia 2013 roku, Lewis Hamilton oficjalnie zawitał w fabryce Mercedesa. Tak wyglądał jego pierwszy dzień w nowym miejscu pracy. W chwili zakontraktowania był zaledwie jednokrotnym mistrzem świata (2008), lecz w przeciągu następnych lat zdominuje F1 zdobywając sześć kolejnych tytułów (2014-15, 2017-20).

( #abcf1 mój tag o historii Formuły 1, zapraszam do obserwowania) #f1 #historia #motoryzacja #ciekawostki
jaxonxst - Dokładnie dekadę temu, czyli 24 stycznia 2013 roku, Lewis Hamilton oficjal...
  • 26
A jak tak zapytam, bo przymierzam się do wykupienia Viaplay żeby oglądać F1. Ma ktoś jakieś doświadczenia przy oglądaniu tam sportu na żywo?
@rav23: kupiłem viaplay w promocji ostatniego grudnia. Jakość mocno średnia. O ile NHL ogląda się całkiem dobrze, to przy piłce nożnej mam wrażenie, że trawa interferuje. Poza tym na 55 cali obraz jest lekko poszarpany na tym ich 720p. Czasem też mam wrażenie, że może gubić klatki, piłka zdarza się mrugać. Mimo to oglądam, bo jednak tego sportu jest dużo, ale jestem fanem angielskiej kopanej, także content dla mnie. Szkoda tylko,
@weeman: No ja właśnie mam największy dylemat bo nie wiem co wybrać. Viaplay czy F1TV. F1TV wychodzi taniej, ale ja bardzo lubię Aldonę, Mikołaja i Gąsiorowskiego. Z tym że jak mam się wkurzać przy oglądaniu to nie wiem. No ale dzięki za opinie. Do marca jeszcze trochę czasu zostało.
@jaxonxst: Jest dobrym kierowcą, nie wiem jakim mechanikiem bo się na tym nie znam ale śmiem twierdzić że są lepsi tylko niestety w F1 90% to bolid a max 10% kierowca. Do tego dochodzi jeszcze faworyzowanie zawodnika w zespole i wygląda to jak wygląda.
Dawno przestałem oglądać ten polityczny światek celebrytów i machlojek
Trzeba sprawdzać zdjęcia i filmy co roku, żeby sprawdzić kiedy coś się zaczęło dziać w jego głowie.


@Qwerty199: Śmiem twierdzić, że od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytałem ostatnio książkę napisaną przez wieloletniego mechanika McLarena, który opisywał też początki Hamiltona w F1. On w tym czasie był szefem był szefem mechaników zapasowego samochodu i, jak pisał, przyglądał się trochę z boku wojence, jaka szybko wybuchła między Lewisem,
Nie wyglądał wtedy jeszcze jak pajac i ofiara losu zwanego modą. Trzeba sprawdzać zdjęcia i filmy co roku, żeby sprawdzić kiedy coś się zaczęło dziać w jego głowie.


@Qwerty199: Jak donoszą źródła jeszcze z czasów McLarena już od wejścia do F1 "działo się" w jego głowie różnie. Wydumane ego to miał od zawsze. Gdy Jenson Button w fabryce potrafił zbić piątkę ze zwykłym szeregowym pracownikiem Lewis wchodził tylnymi drzwiami żeby omijać.
@kodishu: Wiem że wczesna godzina ale to nie powód do takich nadinterpretacji...

Twierdzę że gdyby nie faworyzowano Hamiltona to by nie zdobył tylu mistrzów, taki Bottas mógł mu wiele razy zabrać zwycięstwo ale perfidnie mu kazano oddać pozycję lub zająć się ludźmi za sobą żeby Hamiltonek mógł wszystkich wyprzedzić na pitstopach. Wiele razy to było mówione m.in. przez Rosberga który po zdobyciu tytułu (pstryczek w nos Hamiltona) odszedł z F1.
Twierdzę