Wpis z mikrobloga

@DyrektorMiauczuk napisała bluepillowy post o tym, że kobietom nie zależy aż tak na wyglądzie u faceta, a p0lka @iamNadia w pierwszym poście obaliła ten bluepillowy wysryw potwierdzając blackpilla.

Blackpill to prawda i trzeba się z tym pogodzić, z przegrywu dla większości przegrywów nie ma wyjścia bo genów niestety się nie zmieni, a genetyka w naszym życiu jak i w relacjach damsko-męskich jest najważniejsza.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #randkujzwykopem #tinder
Pobierz tylkoponsfw - @DyrektorMiauczuk napisała bluepillowy post o tym, że kobietom nie zale...
źródło: dyrektormiauczuk
  • 19
@tylkoponsfw: wyjdź do ludzi, dzieciaku, a nie sobie mózg już pierzesz w tym wieku. 18 lat, co to jest? Tobie włosy na klacie do końca nie zaczęły wyrastać, a już mówisz o "prawdzie objawionej" na podstawie idiotów z internetu i rozmów koleżanek. Bo rzeczywiście, faceci ani razu nie oglądali żadnych lasek i ich nie porównywali ani nie oceniali. Obudź się, chłopcze, zanim ten tag zacznie cię ciągnąć bezpowrotnie w dół. Całe
@DyrektorMiauczuk: Ciężko mi wyjść do ludzi, jak jestem niski, brzydki, mam fobię społeczną, nie potrafię rozmawiać z ludźmi i nie wiem nawet co do nich mówić, dodatkowo jestem ze wsi, więc tutaj to nawet nie ma zbytnio do kogo, a tak to pojadę do miasta, zagadam go kogoś i jedynie się zbłaźnię.

To, że tag ciągnie w dół to wiem i że całe życie jest przedemną, ale problem jest w tym,
@tylkoponsfw: chłopcze, gdybyś wychodził do ludzi, żył w mieście jak ja, z pracą, rodziną i brakiem czasu na wieczne żale, to byś bez problemu zobaczył jak wyglądają prawdziwi ludzie, nie ci z internetu. Jak wyglądają faceci, ile mają wzrostu, jaką mają twarz i ile mają dziewczyn. Zamykasz się w bańce własnych kompleksów i odrzucasz dobre rady, które ci ludzie mówią. Masz fobie społeczne? Ja też. Ja mam do tego zaburzenia lękowe,
@RyouNarushima: boisz się, że kolejny przegryw się obudzi i opuści wasze stadko? Ja #!$%@?, twoja wiadomość brzmi jak u typowej karynki w filmach z lat 2000, w której królowe szkoły kazały zjeżdżać wszystkim, którzy im się nie podobały XDDDDDDDD O słodka Bożenko, nie wiem czy to bardziej głupie, czy rozkoszne. Chociaż nie, jednak absurdalnie głupie XDDDD
@DyrektorMiauczuk: Motywujący post, aczkolwiek mam do jednego zastrzeżenie.

Zauważ, że brzydki mężczyzna na tinderze ma 0 par, a brzydka kobieta ma ok. ~300 par.

Osobiście nie zgodzę się, że brzydki mężczyzna ma tak samo łatwo znaleźć partnera/kę jak brzydka kobieta.

Znam jedną kobietę co jest birdcelem tzn. cofnięta szczęka na maksa i nonstop pisze na mesku z jakimiś chłopakami, a normalny brzydki mężczyzna ma ogromny problem z kobietami.

Co sądzisz o
@tylkoponsfw: dajesz przykład Tindera? Aplikacji, która służy do umawiania się na seks? Bo do tego właśnie służy Tinder, wiesz? Jestem z Warszawy, ale mam masę znajomych nie tylko w stolicy i jej okolicach, ale też na drugich końcach Polski, i wszyscy o Tinderze myślą to samo. Nikt, kto realnie szuka dziewczyny/chłopaka nie będzie szukał na Tinderze. Ani na innych aplikacjach "randkowych".

175wzrost? Ale o co pytasz? Czy normalny? Tak, normalny, najbardziej
@DyrektorMiauczuk: Tylko z tego, ze faceci ogladali laski niewiele wynika, bo wiekszosc moze sobie do nich co najwyzej konia zwalic podczas gdy przecietna kobieta ma rozne opcje, kobiety sa wybredne i to one wybieraja i decyduja komu dac szanse.
@DyrektorMiauczuk: Trochę się mijasz z prawdą - ja bym bardzo chciał, żeby takie przegrywy jak ja z tego wyszły, bo byłby to wreszcie jakiś przykład, że z nawet beznadziejnej sytuacji da się jakoś wyjść. Niestety czuję, że po prostu na wszystko jest już za późno, że ostatni pociąg w kierunku normalnego życia odjechał wiele lat temu z dworca nazywającego się "#!$%@?". Teraz na tym dworcu wszystko pokrywa gruba warstwa kurzu, brudu
@Rimbolo: Nie myślałeś, żeby zacząć pisać? Masz bardzo lekki styl, przyzwoity zasób słów i potrafisz je układać w naprawdę fajne zdania. Przemyśl to, bo ja tu widzę spory potencjał. I mówię ci jako osoba, która pisze.

Co do twojego wpisu, mylisz się. Nigdy nie jest na nic za późno. Możesz to sobie porównać do związków, które rozpadają się w okresie 40-50 lat, czy choćby chorób, przez które ludzie byli połowę życia
@Rimbolo: Smutne (jak jasna cholera), ale niestety chyba prawdziwe. Tzn. byc moze cos tam da sie jeszcze odratowac, ale to juz bedzie raczej namiastka. Drugi raz nie bedzie sie mialo 20 lat. Bylo, minelo. Zastanawiam sie sie czasami czy gdybym wtedy mial te wiedze co dzisiaj to moje zycie potoczyloby sie inaczej. Teoria, a praktyka to jednak dwie rozne rzeczy. Byc moze wszystko bylo ustalone z gory, a przeznaczenia jednak nie
@DyrektorMiauczuk: No cóż, dziękuję. W końcu zdążyłem już przeczytać tyle książek, że pewnie jakiś wpływ musiało to mieć ;) A co do genów i p0lek? Ja o genach, p0lkach itp. zbytnio nie piszę, bo akurat w moim przypadku wygląd na pewno nie był czynnikiem, przez który wylądowałem na tagu. Może nie jestem czadem, ale nie mam też ryja na poziomie obitego kijem arbuza. Wzrost?Może i nie legendarne 180, lecz 173, aczkolwiek
@Rimbolo: Wiesz, ja też miałabym łatwiej w życiu, gdybym była ładniejsza/miała większe cycki. Gdyby nie spotkało mnie to co spotkało w wieku nastoletnim, to moje życie wyglądałoby inaczej. Gdybym 10 lat temu podjęła inną decyzję, to dzisiaj nie musiałabym leczyć się z depresji i zaburzeń lękowych. Nie miałabym problemów, które mam, miałabym lepiej/łatwiej/inaczej.

Pytanie — co w związku z tym?

Czasu nie cofniesz, ani nie zmienisz genów. Możesz za to, zamiast
Ciężko mi wyjść do ludzi, jak jestem niski, brzydki, mam fobię społeczną, nie potrafię rozmawiać z ludźmi i nie wiem nawet co do nich mówić, dodatkowo jestem ze wsi, więc tutaj to nawet nie ma zbytnio do kogo, a tak to pojadę do miasta, zagadam go kogoś i jedynie się zbłaźnię.


@tylkoponsfw: Wg tej toksyczki nie wystarczająco się starasz po prostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rimbolo @
Pobierz an0nisnanana - >Ciężko mi wyjść do ludzi, jak jestem niski, brzydki, mam fobię społec...
źródło: 10875de4aba73be6c07b19d8cd964c649ff5f0465e8e1ed13756be76fe0e0f05