Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: Jest długa tradycja wśród liderów pokazywania się w ciuchach jednoznacznie wskazujących, że w danym kraju trwa wojna. Nie oni to wymyślili, ale zatrudnili ludzi, którzy o tym pamiętają. To działa podświadomie na psychikę ludzi, którzy od razu zwracają uwagę na tego gościa, który nie jest w gangolu tak jak cała reszta.
Na początku wspierałem Ukrainę ale jak zobaczyłem, że Zełeński nie nosi garnituru to teraz kibicuje ruskim. No jak tak mozna xD


@WiesniakzPowolania: nie przesadzajmy. jest wystarczająco powodów żeby nie wspierać ukrainy i zeleńskiego innych niż ubiór klauna.
@alfaiomega1: Mam wrażenie że on nie robi tego bo tak mu jest wygodnie czy taki ma styl tylko jest to robione w celach wizerunkowych/propagandowych. Patrzcie chłopaki ja jak coś to jestem w trakcie wojny bo mój kraj został zaatakowany jak coś, nie wiem czy wam już mówiłem ale mój kraj został zaatakowany i nawet nie mam czasu zdjąć butów roboczych taki #!$%@?. Uwaga nie wiem czy wszyscy widzą ale prowadzę właśnie
powodów żeby nie wspierać ukrainy i zeleńskiego innych niż ubiór klauna.


@sotilas: Jaksię jest ruską onucą to całe mnóstwo xD
Tak swoją drogą to całkiem solidny wpier@ol orki obskakują od tego klauna. Co by to dopiero było jakby założył garnitur xD
Jestem zwolennikiem luźnego niezobowiązującego ubioru, wygoda przede wszystkim, ale na pogrzeb to nawet ja bym się tak nie ubrał .


@alfaiomega1: no i? ja np. bym sobie jajecznicę zjadł
@alfaiomega1: swoim strojem przypomina ciągle o trwającej wojnie. jego ludzie są teraz w okopach, a on sam symbolicznie pokazuje, że w każdym momencie może zostać wezwany. W skrócie: dla niego i ukrainy nic się nie zmieniło od 24.02.2022r.
Na początku wspierałem Ukrainę ale jak zobaczyłem, że Zełeński nie nosi garnituru to teraz kibicuje ruskim. No jak tak mozna xD


@WiesniakzPowolania: w starej wersji to byłby najbardziej plusowany komentarz, ale teraz przy wpisach ideologicznych wystarczy od razu poprzeć w 3 pierwszych komentarzach.
@wojtas_mks: #!$%@? ten nowy wykop, nawet nie ma jak się pokłócić bo za dużo roboty

ale mógłby zmienić tą jebiącą koszulkę niezmienianą od rok
chyba, że specjalnie kupił sobie parenaście takich samych specjalnie z okazji wojny , chociaż to też było by #!$%@? w równym stopniu jak nie pranie
@neeet: ty to chyba pośledzony i to nieźle XD jeszcze nie widziałem by w jakiejkolwiek wojnie, a było ich trochę wcześniej, ktoś powiedział, że #!$%@?, że prezydent państwa przyszedł w garniturze XDXDXD
no ale wiadomo, rencami i nogami byle by bronić bożka zełeńskiego
@Wrocarz: dokładnie tak, ma to swój cel, ze pojawia się w takich ubraniach a nie innych. Podobnie bawiło mnie zesranie się wszystkich, ze będąc izbie reprezentantów w USA tez bym ubrany polowo, #!$%@?, ze dosłownie dzień wcześniej był w Bahmucie gdzie trwały walki, skad udal sie do rzeszowa jesionki na samolot do usa. Kiedy zrobilby wyjatek, musiałby go robic caly czas, a to pogrzeb, a to spotkanie w USA z Bidenem