Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego wpisu jedyna propozycja to również najbardziej plusowana propozycja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrało więc proponowane przez @majk2137 Nepali chulo. Zamówiłem według wytycznych butter chicken i chleb naan.

Jedzenie bardzo dobre, jak niespecjalnie przepadam za kuchnia okołoindyjską, tak ten kurczak naprawdę ekstra. Spoko też to pieczywo, nawet same dobrze smakuje. Smakowao dla mnie 9/10. Na plus też bardzo szybka obsługa, na jedzenie czekałem maks 10 min.
Niestety nie jest to lokal do jakich ja jestem przyzwyczajony, czyli z tych do których idzie się nażreć. To co na zdjęciu to 41zł, a porcja tego kurczaka jest naprawdę mała. Myślę że spokojnie bym 2x taki zestaw zjadł co daje ponad 80zł do nażarcia.
Także miejsce spoko ale zaraz idę się dopchać kebabem. #szczecin #jedzenie #jedzzwykopem
Pobierz krucjan - Nawiązując do poprzedniego wpisu jedyna propozycja to również najbardziej p...
źródło: IMG_20230122_173809180
  • 18
@gejuszmapkt
nie powiedziałbym że najlepiej po prostu jest duży i tani i jadalny przy tym. no i jak wyżej zauważyliśmy z kolegą, chyba zaczyna zataczać cykl kebaba. jak będziesz w okolicy gdzieś głodny akurat to idź spróbuj ale jak masz jechać specjalnie to nie jedź